تاریخ عرضه و قیمت آیفون 7 مشخص شد [به روزرسانی شد]

تاریخ عرضه و قیمت آیفون 7 مشخص شد [به روزرسانی شد]

درست بلافاصله پس از پایان کنفرانس اپل در سان فرانسیسکو، فروشگاه ها شروع به عرضه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس برای کسانی می کند که دیوایس ها را پیش خرید کرده اند.

قیمت آیفون ها تقریبا مشابه سال گذشته است و آیفون ۷ قیمتی معادل آیفون ۶ اس و آیفون ۷ پلاس هم مشابه آیفون ۶ اس پلاس قیمت گذاری خواهد شد با این تفاوت که ظرفیت فضای داخلی آن ها نسبت به سال گذشته با تغییر مواجه شده است.

امسال، رنگ Space Gray نیز که تصویر آن را بالاتر مشاهده می کنید به لیست رنگ های انتخابی اضافه شده است. هم آیفون ۷ و هم آیفون ۷ پلاس با رنگ های مشابهی عرضه می شوند.

۱۶ سپتامبر برابر با ۲۶ شهریور تاریخی است که آیفون ۷ و ۷ پلاس در فروشگاه های اپل عرضه رسمی خواهند شد. قیمت دقیق هر مدل از آیفون های نسل جدید تا دقایقی دیگر اعلام خواهد شد.

به روزرسانی: کمپانی اپل دقایقی پیش اعلام کرد که موبایل هوشمند آیفون ۷ در چند مدل با ظرفیت های ۳۲ الی ۲۵۶ گیگابایت به دست مشتریان خواهد رسید و با قیمت پایه ۶۴۹ دلار فروخته خواهد شد. از سوی دیگر، آیفون ۷ پلاس هم ظرفیت های مشابهی خواهد داشت و با قیمت پایه ۷۶۹ دلار به بازار عرضه خواهد گشت.

همچنین از آنجا که رنگ جدید موبایل های ۲۰۱۶ اپل یعنی Jet Black فقط در ظرفیت های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می شوند، بنابراین خریداران مجبورند برای نسخه های پایه این رنگ مبلغی بالاتر نسبت به دیگر نمونه ها بپردازند، یعنی مدل پایه آیفون ۷ با رنگ مشکی براق به مبلغ ۷۴۹ دلار، و مدل پلاس آن به قیمت ۸۶۹ دلار عرضه می گردد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato