اپل نمونه تصاویر به ثبت رسیده با دوربین آیفون 7 را منتشر کرد

اپل نمونه تصاویر به ثبت رسیده با دوربین آیفون 7 را منتشر کرد

پس از انتشار شایعات مختلف، بالاخره شب گذشته بود که اپل به صورت رسمی از آیفون ۷ رونمایی نمود و اعلام کرد این موبایل هوشمند، به دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی مجهز شده است؛ دوربینی که یکی از هیجان انگیزترین قابلیت های آیفون جدید اهالی کوپرتینو به شمار می رود.

از منظر سخت افزاری، رزولوشن سنسور آیفون ۷ شاید نسبت به قبل تغییری نکرده باشد اما بهبودهای حاصل شده در سیستم اپتیکال سبب گشته تا دوربین از قابلیت جذب نور بهتری نسبت به سابق بهره مند باشد. گشودگی دهانه لنز F1.8 هم به دوربین اجازه می دهد تا ۵۰ درصد نور بیشتری نسبت به آیفون ۶ اس دریافت کند و لرزشگر اپتیکال هم امکان تنظیم و پایین تر آوردن سرعت شاتر را فراهم آورده است.

در نتیجه تمام این قابلیت ها، آیفون ۷ باید بتواند حتی در تاریک ترین محیط ها نیز تصاویری با کیفیت به ثبت برساند. البته با وجود اینکه تمام قابلیت های دوربین آیفون در تئوری بسیار جالب هستند اما تا زمانی که نمونه تصاویر ثبت شده به کمک آن مشاهده نشود، نمی توان نظری قطعی درباره اش داشت.

خوشبختانه کمپانی اپل به تازگی تصاویری در وب سایت خود قرار داده که به کمک دوربین آیفون ۷ به ثبت رسیده اند و امکان مشاهده آنها در پایین وجود دارد. همانطور که انتظار می رفت، تمام تصاویر بسیار باکیفیت و زیبا به نظر می رسند و حالا می توان گفت که انتظاراتمان از دوربین جدید اپل حتی بیشتر از قبل هم شده است. در نهایت ناگفته نماند که آیفون ۷ اپل در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) با قیمت پایه ۶۴۹ دلار عرضه خواهد شد.

iPhone-7-Sample-Photo-3-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple7-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple6-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple5-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple4-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple3-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple2-w600 Official-iPhone-7-photo-samples-from-Apple1-w600 iPhone-7-Sample-Photo-4-w600

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato