کمپانی Gresso از آیفون 7 سفارشی مزین به الماس سیاه و بدنه تیتانیومی رونمایی کرد

کمپانی Gresso از آیفون 7 سفارشی مزین به الماس سیاه و بدنه تیتانیومی رونمایی کرد

Gresso یک برند لاکچری است که دوست دارد موبایل ها و تجهیزات جانبی آنها را به انواع و اقسام جواهرات مزین نماید. جدیدترین پیشنهاد این کمپانی، مجموعه iPhone 7 Black Diamond است که از سه دستگاه آیفون ۷ مشکی، هر کدام به ارزش ۵۰۰ هزار دلار تشکیل شده.

پنل پشتی این اسمارت فون ها با ۱۴۵۰ قطعه الماس سیاه (مجموعاً ۱۰۲ قیراط) تزئین گشته و بدنه هایشان نیز از تیتانیوم مخصوص گرید ۵ ساخته شده است.

Gresso-iPhone-7-Black-Diamond-1

در این موبایل ها، برند Gresso و قاب دوربین از ۱۰ گرم طلای ۱۸ عیار ساخته شده، ضمن اینکه در کنار تلفن همراه، ایرپادهای بیسیم مزین به ۳۰ قطعه الماس سیاه (۲ قیراط) نیز ارائه می شوند.

گفتنی است طبق ادعای این شرکت تمامی عملیات به صورت دستی و با صرف زمان نزدیک به ۱۸ ساعت انجام شده، و خوشبختانه کمپانی مورد نظر، مدل ۲۵۶ گیگابایتی را برای این عملیات انتخاب کرده.

Gresso-iPhone-7-Black-Diamond-4

البته اگر ۵۰۰ هزار دلار کمی بیشتر از بودجه ای است که برای خرید اسمارت فون کنار گذاشته اید، لازم است بدانید Gresso قاب های محافظ آیفون ۷ از جنس تیتانیوم گرید ۵ و طلای ۱۸ عیار با تزئین الماس را نیز ساخته. این قاب ها در تعداد محدود ۹۹۹ عدد و با قیمت معقول ۲۵۰۰ دلاری عرضه می شوند.

لازم به ذکر است هنوز تاریخ عرضه این موبایل های سفارشی و لاکچری مشخص نشده، اما می توانید اطلاعات بیشتری را از وب سایت این کمپانی دریافت دارید.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato