سازندگان کندی کراش ساگا انجام یک تریلیون بازی در آن را جشن می گیرند

سازندگان کندی کراش ساگا انجام یک تریلیون بازی در آن را جشن می گیرند

موفقیت فوق العاده Pokemon GO طی چند ماه اخیر به نوعی سبب شد تا دستاوردهای دیگر بازی های موبایل چندان دیده نشود و دیگران جایی برای نمایش خود نداشته باشند.

اما حقیقت این است که کمپانی King Digital Entertainment از سال ۲۰۱۲ که بازی Candy Crush Saga را عرضه کرد تاکنون موفق شده به قله هایی دست یابد که هر توسعه دهنده ای برای رسیدن به آن ها باید سال ها تلاش کند.

همه این موفقیت ها، دلیلی است که این کمپانی سال گذشته با قیمت ۶ میلیارد دلار توسط اکتیویژن بلیزارد خریداری شد. برخلاف تصور بسیاری، از آن زمان تاکنون، دخالتی در روند بازی سازی این شرکت ایجاد نشده و هنوز میلیون ها نفر از بازی کندی کراش لذت می برند.

ساعاتی پیش بود که کمپانی کینگ دیجیتال با انتشار اینفوگرافیک زیر، اطلاعات بسیار جالبی از این بازی منتشر ساخت. بنا به ادعای این شرکت، کاربران بازی از سال ۲۰۱۲ تاکنون، بیش از ۱ تریلیون (عدد یک با ۱۲ صفر در برابر آن) مرحله را انجام داده اند که این یعنی تمامی انسان های کره زمین دست کم باید ۱۴۰ مرحله انجام داده باشند تا این مسئله امکان پذیر شود.

برای گرامی داشتن این موفقیت بزرگ، مرحله ۲۰۰۰ نیز حالا عرضه شده و هر کس به Level 10 رسیده باشد می تواند آن را انجام دهد. البته این امکان فقط از امروز تا چهارشنبه آینده امکان پذیر است. بعد از این تاریخ، باید حتما ۱۹۹۹ مرحله پیشین را بگذرانید و سپس به سراغ مرحله ۲۰۰۰ بروید.

در ادامه می توانید جزئیات بیشتری از اینفوگرافیک منتشر شده را مشاهده کنید.

CCS-Level-2000-Infographic-w600

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato