رندرهای مفهومی HTC Ocean ویژگی های این موبایل اسرار آمیز را نمایش می دهند

رندرهای مفهومی HTC Ocean ویژگی های این موبایل اسرار آمیز را نمایش می دهند

مدتی است HTC یک تلفن هوشمند به نام Ocean در دست توسعه دارد و هرازچندگاهی شایعات جدیدی در مورد این محصول به گوش می رسد، از جمله اینکه موبایل جدید شرکت تایوانی ممکن است به بدنه لمسی مجهز باشد.

تاکنون حتی چند تصویر نه چندان واضح هم از HTC Ocean به فضای وب راه یافته است و حالا کاربری بر اساس همین تصاویر، چند رندر مفهومی ساخته تا نشان دهد محصول جدید این شرکت چه ظاهری می تواند داشته باشد.

از جمله خصوصیاتی که در این رندرها (و شایعات پیشین) به چشم می خورد این است که تلفن هوشمند HTC احتمالاً هیچ دکمه ای نخواهد داشت، اما دیگر خصوصیات محصول در رندرهای جدید، تفاوت چشمگیری با تلفن های هوشمند معمول ندارد.

اگر چنین تصاویری حقیقت داشته باشند، می توان گفت کنترل تلفن هوشمند HTC به جای دکمه با روش های جایگزین دیگری انجام می گیرد، از جمله بدنه حساس به لمس یا حتی فرمان های حرکتی که در حال حاضر بین تولید کنندگان آسیایی طرفدار زیادی دارد.

روی بدنه علاوه بر دکمه فیزیکی حسگر اثر انگشت هم وجود ندارد، اما نمی توان گفت محصول بعدی HTC به این قابلیت مجهز نیست، بلکه احتمال دارد سازنده در این زمینه هم روش های جایگزین دیگری را مورد استفاده قرار داده باشد، مثل جاسازی این بخش زیر شیشه نمایشگر.

در پایان از شما دعوت می کنیم رندرهای مفهومی HTC Ocean را مشاهده نمایید. البته بار دیگر یادآوری می کنیم که این تصاویر توسط یکی از کاربران بر اساس شایعات موجود ساخته شده و امکان دارد در نهایت با محصول واقعی تفاوت داشته باشد.

htc-ocen-render-6-w600

htc-ocen-render-5-w600

htc-ocen-render-3-w600

htc-ocen-render-2-w600

htc-ocen-render-1-w600

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato