گلکسی نوت ۷ در GTA V نقش یک بمب را بر عهده می گیرد [تماشا کنید]

گلکسی نوت ۷ در GTA V نقش یک بمب را بر عهده می گیرد [تماشا کنید]

به نظر می رسد سامسونگ در بدترین دوران تجاری خود به سر می برد؛ بعد از ماجراهای باتری انفجاری گلکسی نوت ۷ و فراخوان جمع آوری و تعویض آن، اینترنت هم چنان دست از سر این تلفن هوشمند بر نداشته و حتی توسط سازندگان ماد های GTA V مورد تمسخر قرار گرفته است.

با وجود اینکه سامسونگ در بیانیه اخیر خود اعلام کرد فروش جهانی گلکسی نوت ۷ به زودی از سر گرفته می شود، اما بعید است فعلاً بتواند صدمه ای که به نام و اعتبار برند مشهورش وارد شده جبران نماید.

همانگونه که مردم تا مدت ها به ویندوز ویستا، اپل مپس و سایر تکنولوژی های شکست خورده حمله می کردند، نوت ۷ علی رغم مزایا و توانایی های بی نظیر، به علت نقص در باتری فعلاً محکوم به تمسخر خواهد بود.

GTAVnote7

اخیراً ویدیو هایی در یوتیوب منتشر شده که ماد جدید بازی پر طرفدار مورد بحث را معرفی می کند؛ یکی از ماد ساز های خوش ذوق این بازی الگوی طراحی سامسونگ گلکسی نوت ۷ را جایگزین بمب های انفجاری بازی کرده و تصاویر جالبی از آن را به نمایش گذاشته است.

در ویدیو های ذکر شده، یکی شخصیت های اصلی این بازی به اسلحه فروشی شهر رفته و با خرید تعدادی گلکسی نوت ۷، از توانایی های این تلفن هوشمند نهایت بهره را برده و شروع به منفجر کردن همه چیز می کند.

اگر چه تماشای این ویدیو برای مخاطبین معمولی و شرکت سامسونگ خنده دار و بامزه به نظر می رسد، اما بدون تردید برای قربانیان حوادث اخیر طنز تلخی در بر خواهد داشت. در ادامه این ویدیو ها را تماشا کنید:

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato