اولین مرکز توسعه اپلیکیشن اپل در ایتالیا راه اندازی شد

اوایل امسال، اپل خبر داد که قصد دارد اولین مرکز توسعه اپلیکیشن iOS خود را در ناپل (یا ناپولی) ایتالیا راه اندازی کند. به گزارش وبسایت گاردینز، امروز این مرکز اولین موج برنامه نویس ها و علاقه مندان به توسعه اپلیکیشن روی iOS را پذیرفته و آموزش آغاز شده است.

این مرکز در دانشگاه فدریکو دوم ناپل واقع شده که قدمت آن به سال ۱۲۲۵ باز می گردد و از آن به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های دنیا یاد می شود. کورس رایگانی که توسط اپل برگزار می شود به مدت ۹ ماه ادامه دارد و تدریس به زبان انگلیسی خواهد بود.

دوره های آموزشی به هدف «ایجاد مهارت های عملی و تمرین» علاقه مندان برگزار می شود تا آن ها آماده ساخت اپلیکیشن های خودشان شوند. به گفته گاردینز، طی ۱۱ روز، بیش از ۴ هزار نفر برای این دوره ها ثبت نام کردند که البته در دوره اول صرفا ۲۰۰ نفر مورد پذیرش قرار گرفتند.

با تاکید فراوان گفته شده که اپل شدیدا درگیر این پروژه بوده و از اصول آموزشی گرفته تا رنگ دیوارها و نوع روشنایی سالن آموزش، به طور کامل توسط آن ها طراحی شده است.

به هر یک از پذیرفته شدگان در این طرح، یک آیفون، یک آیپد و یک مک بوک به رایگان داده می شود. آن ها در گروه های چند نفره قرار داده شده و به رقابت با هم می پردازند که همین مسئله به اعتقاد اپل، بسیار موثر واقع می گردد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟