اولین تیزر رسمی از گرند تور؛ بازگشت مجریان سابق تاپ گیر با برنامه جدید [تماشا کنید]

اولین تیزر رسمی از گرند تور؛ بازگشت مجریان سابق تاپ گیر با برنامه جدید [تماشا کنید]

مجریان سابق برنامه مشهور تاپ گیر، یعنی جرمی جیمز و ریچارد پس از مشکلاتی که با تولید کننده سابق این برنامه داشتند. ادامه ماجراجوی های خود را در شبکه آمازون پرایم ادامه خواهند داد و از اواخر آبان ماه می توان شاهد بازگشت دوباره آن ها بود.

برنامه جدید آن ها که با نام گرندتور خوانده می شود و اولین تریلر آن نیز منتشر شده است شامل حضور سوپرکارهای گران قیمت و میلیون دلاری همچون مک لارن P1، پورشه ۹۱۸ اسپایدر، فراری لفراری. تانک، هلیکوپتر و حتی شتر به عنوان یک وسیله نقلیه خواهد بود.

در این پیش نمایش تصاویری از آستون مارتین ولکین، آلفا ۴C اسپایدر و مزدا Mx-5 نیز به چشم می خورد. مجریان سابق برنامه تلوزیونی تاپ گیر، قراردادی ۳ ساله با آمازون منعقد کرده اند که قرار است در طول این ۳ سال، ۳۶ قسمت از این سری برنامه ها تولید شود.

براساس شایعات، تولید قسمت اول این برنامه در حدود ۳.۲ میلیون دلار هزینه برداشته است و این برنامه را تبدیل به یکی از گران ترین برنامه های تلوزیونی خواهد کرد.

قسمت اول این برنامه در تاریخ ۱۸ نوامبر پخش خواهد شد و ۱۱ قسمت بعدی نیز با فرمت پخش یک قسمت در هفته ادامه خواهد یافت. هر قسمت از این برنامه در یک چادر سیار با حضور تماشاچیان در سرتاسر جهان ضبط و پخش خواهد شد. در ادامه شما را دعوت به مشاهده پیش نمایشی از برنامه می کنیم.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato