اپل برگزاری رویدادی ویژه در تاریخ 6 آبان را تایید کرد

اپل برگزاری رویدادی ویژه در تاریخ 6 آبان را تایید کرد

روز گذشته وبسایت ری/کد خبر از برگزاری رویدادی ویژه برای معرفی مک های جدید اپل در تاریخ ۶ آبان داد و هنوز ۲۴ ساعت از افشای این خبر نگذشته بود که کوپرتینویی ها آن را در صفحه وب مخصوصی در سایت خود تایید کردند.

در بالای دعوتنامه عبارت «hello again» حک شده که اشاره مستقیمی به واژه «hello» در زمان معرفی اولین مک در سال ۱۹۸۴ دارد.

این رویداد که احتمالا در همان کوپرتینو برگزار می شود، ساعت ۲۰:۳۰ روز ۶ آبان آغاز شده و اپل در طی آن قطعا از چندین محصول جدید پرده بر می دارد که شاید سری جدید مک بوک پرو، پر انتظارترین آن ها باشد. از آخرین آپدیت مک بوک پرو رتینا بیشتر از یک سال می گذرد و ظاهر این دستگاه ها از ژوئن سال ۲۰۱۲ تاکنون دست نخورده باقی مانده.

شایعات به این مسئله اشاره دارند که مک بوک پرو جدید به نوار کنترل لمسی OLED در بالای کیبورد مجهز خواهد بود که بسته به نوع برنامه های در حال اجرا، دکمه هایی کاربردی را ارائه می دهد.

همچنین گفته شده که یو اس بی های کلاسیک و کانکتور MagSafe نیز از رده خارج شده اند و جای آن را پورت یو اس بی مدل سی گرفته است؛ درست همانند مدل مک بوک جدید ۱۲ اینچی که سال گذشته معرفی کرد.

بلومبرگ، پیش از این به نمایش دسکتاپ iMac، مک بوک ایر و مانیتور ۵K جداگانه جدیدی در فصل پاییز اشاره کرده بود که اگر چنین شود، پس از مدت ها، جان تازه ای به سری کامپیوترهای اپل دمیده خواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato