سرویس استریم بازی های ویدیویی Beam با ویندوز 10 ادغام می شود

سرویس استریم بازی های ویدیویی Beam با ویندوز 10 ادغام می شود

کمپانی مایکروسافت طی رویداد خود که همین حالا در شهر نیویورک در جریان است، اطلاعات بیشتری در رابطه با سرویس Beam و چگونگی ادغام آن با پلتفرم های اکس باکس و پی سی منتشر کرد.

اهالی ردموند چند ماه پیش این سرویس رقیب Twitch را خریداری کردند و از آن زمان، استارتاپ Beam به ردموند نقل مکان کرده تا ارتباطی نزدیک با مایکروسافت برای آوردن سرویس خود به اکس باکس و پی سی داشته باشد.

beam-windows10-5-w600

سرویس Beam از چند جهت نسبتا به Twitch برتری دارد. پیش از هر چیز، Beam میزان تاخیر میان استریمر و پنل چت را به کمترین حد ممکن می رساند و از طرف دیگر، استریمرها می توانند با افزودن دکمه های خاصی روی ویدیوی خود، امکان تعامل را برای بینندگان استریم به ارمغان آورند.

با در نظرگیری محبوبیت استریم بازی های ویدیویی، مایکروسافت برنامه دارد در آینده نزدیک سرویس Beam را به صورت مستقیم با ویندوز ۱۰ ادغام کند و کاربران می توانند از Game Bar با فشردن دکمه های Windows و G، شروع به مخابره بازی خود کنند. ناگفته نماند که کمپانی ردموندی سخنی از تاریخ عرضه Beam روی کنسول اکس باکس وان به میان نیاورد اما با در نظرگیری اجرای این کنسول به همراه ویندوز ۱۰، بعید است که تاریخ انتشار آن تفاوتی با نسخه پی سی داشته باشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato