نسخه بعدی بازی Metro سال آینده منتشر می شود [بروز رسانی: تکذیب شد]

نسخه بعدی بازی Metro سال آینده منتشر می شود [بروز رسانی: تکذیب شد]

نسخه بعدی بازی Metro سال آینده منتشر می شود [بروز رسانی: تکذیب شد]

آخرین نسخه کتاب های سه گانه «مترو» نوشته نویسنده روسی «دیمیتری گلوخوفسکی»، هم اکنون از طریق وب سایت رسمی این کتاب قابل پیش خرید است.

همانطور که می دانید بازی های ویدیویی مترو بر اساس روایات کتاب رمان همان اسم نوشته شده اند و در بازه های زمانی مختلف، خط کلی ماجراهای وهمناک روسیه را شکل می دهد.

به این منظور ۴A Games تایم لاین منظمی از خط داستانی مورد بحث شکل داده که با رجوع به انتهای آن ناگهان با عبارت «بازی ویدیویی بعدی مترو در سال ۲۰۱۷» مواجه می شویم.

Metro-2017-2-w600

به نظر می رسد استودیو سازنده این عنوان جذاب و محبوب بدون هیچ پیش زمینه و مراسم معارفه ای، قصد داشته با این حرکت گیمرها را غافل گیر کند؛ مسئله ای که بدون شک شور و هیجان خاصر در دل هواداران بر پا خواهد کرد.

با نگاهی به تایم لاین مذکور، متوجه می شویم وقایع قسمت بعدی مترو بعد از اتمام ماجراهای کتاب «مترو ۲۰۳۵» رخ می دهد. جایی که تمام کاراکترهای بازی در کتاب با یکدیگر ملاقات کرده اند و پرونده کتاب های سه گانه آرتیوم بسته می شود.

ماه گذشته استودیو ۴A اعلام کرد در حال توسعه دو بازی جدید هستند و یکی از آنها که در سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد، عنوان علمی-تخیلی Arktika.1 است.

با این تفاسیر تکلیف بازی دومی که محتمل به نظر می رسید نیز مشخص شده و باید بی صبرانه منتظر کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه بعدی بازی مترو باشیم.


به روز رسانی - ساعت ۱۱:۴۵، بیست و دوم آبان ۹۵

مدتی بعد از انتشار این خبر، استودیو Deep Silver نسبت به انتشار متروی جدید در سال ۲۰۱۷ واکنش نشان داد و در حساب رسمی فیسبوک خود نوشت:

«شرکت Deep Silver به عنوان مالک حقیقی عنوان مترو برنامه های ویژه و بی نظیری برای این سری موفق دارد. اما برای برآورده سازی توقعات هواداران، انتشار نسخه جدید در سال ۲۰۱۷ ممکن نیست. اگر برنامه ای باشد رسماً اطلاع رسانی خواهد شد. از شکیبایی شما متشکریم.»

این تکذیبیه در کنار ایجاد موج ناراحتی در میان هوادارانی که خوشحال شده بودند، یک پرسش مهم را بی پاسخ گذاشت: پس تایم لاین وب سایت رسمی کتاب مترو چه منظوری داشت؟

این پست ابتدا در ساعت ۱۵:۴۵، نوزدهم آبان ۹۵ منتشر شده بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل