معرفی بازی Titan Brawl؛ خشم تایتان ها

معرفی بازی Titan Brawl؛ خشم تایتان ها

بزرگترین المان مثبت ساخته های کمپانی سوپرسل چیست؟ Clash of Clans و Clash Royal را می گوییم. گیم پلی فوق العاده، بالانس مناسب بین کاراکترها و نیروها، گرافیک رنگارنگ یا شاید هم رقابت های جذاب؛ تمام این ها درست هستند اما اگر از ما چنین سوالی را بپرسید مطمئنا به ترکیب استثنایی «سادگی» و اهمیت «استراتژی» برای پیروزی اشاره خواهیم نمود.

ساده تر بگوییم، بازیکن ها با چندین دقیقه انجام این گونه اپلیکیشن ها می توانند مکانیزم های آن را یاد بگیرند [مخالف بعضی از بازی های استراتژی که از همان ابتدا پیچیده هستند] اما اگر می خواهند پیشرفت کنند باید با برنامه پیش بروند. به همین خاطر می بینیم که قشرهای سنی گوناگونی دست به تجربه بازی های سوپرسل زده اند. امروز می خواهیم یکی از بازی های مشابه را معرفی نماییم.

titan-brawl-game

شاید «ترکیب کلش رویال با وین گلوری» بهترین چیزی باشد که بتواند Titan Brawl را توصیف نماید. مستطیل های سمت چپ را میبینید؟ آن ها شخصیت های شما هستند. اگر نیروها را به زمین مسابقه بفرستید و بمیرند، با توجه به قدرت آن ها مجبورید چند ثانیه صبر کنید بازیابی شوند تا دوباره از سربازها استفاده نمایید.

از دیدگاه گیم پلی نمی گوییم. این که استودیو سازنده عنوانی بسازد تا با سادگی خود بازیکن های کم تجربه را سرگرم نموده و استراتژی هایش حرفه ای ها را به چالش بکشد. پیش از پرداخت به مکانیزم ها بگذارید سوالی بپرسیم. Dota 2 یا League of Legends؟ شاید هم Vainglory؛ به واسطه این گونه بازی ها نه تنها پی سی بازها، دارندگان اسمارت فون ها هم می توانند با سبک MOBA سرگرم شوند.

Titan Brawl را می توانیم یکی قدرتمندترین رقبای Vainglory بنامیم. توسعه دهنده از همان فرمول عناوین مشابه استفاده کرده اما با تغییرات گوناگون سعی نموده تا تجربه ای متفاوت را به مخاطبین هدیه بدهد. همانند بقیه بازی های MOBA، اینجا دو دسته نیرو داریم و بازیکن ها باید با فرستادن سربازها بیس اصلی یا منطقه حریف رو به رویی را از بین ببرند. ساختمان های دفاعی و سربازهایی با هوش مصنوعی هم از بقیه بخش های Titan Brawl هستند.

titan-brawl

همیشه نباید هجوم ببرید، اگر دیدید که دارید می بازید، نیروها را به عقب رانده و دشمن ها را نابود سازید. راستش را بخواهید جذابیت واقعی Titan Brawl را با نبردهای مولتی پلیرش خواهید دید ولی استودیو سازنده برای عنوان خود بخش کمپین هم قرار داده تا آنجا با هوش مصنوعی به رقابت بپردازید.

پس تفاوت کجاست؟ چگونگی ارسال نیروها؛ شما قابلیت انتخاب از بین نیروهای گوناگونی داشته [بسته به کلاس و قدرت] و می توانید از آن ها هنگام مبارزات استفاده نمایید. طبیعتا بیشترین وظیفه هنگام جنگ ها بر دوش همین کاراکترها بوده و باید هنگام گزینش این سربازها دقت کنید. نه فقط پیش از آغاز بازی، این که بدانید کدام هیرو را کی و کجا بفرستید خیلی مهم است. به قدرت های آن ها و نوار جادو هم حتما نیم نگاهی داشته باشید.

Titan Brawl را می توانیم عنوانی بنامیم که با المان های مثبتش توانسته قشر زیادی از بازیکن ها را به سمت خود بکشد. اگر از پیچیدگی بازی های MOBA خسته شده و خواهان عنوانی هستید که با سادگی اش آدرنالین خون شما را بالا ببرد، ساخته Omnidrone را از دست ندهید. بد نیست بدانید بازیکن ها و منتقدین هم استقبال خوبی از Titan Brawl کرده اند. با وجود این که تنها 5 روز از انتشار بازی می گذرد، نیم میلیون نفر آن را انجام داده اند.

titan-brawl-mobile-game

شخصیت هایی که انتخاب می کنید به سه دسته تقسیم می شوند؛ توتم یا همان ساختمان دفاعی اصلی، هیروها و تایتان. هنگام انتخاب سربازها قابلیت انتخاب سه هیرو و یک تایتان را خواهید داشتید. فراموش نکنید که چگونگی گزینش آن ها هم از استراتژی های مهم بازی به شمار می آید.

tiran-brawl-moba

مبارزات همانند کلش رویال محدودیت داشته و اگر تا یک زمانی نتوانید حریف را شکست داده یا ببازید، کسی که ستاره بیشتری گرفته باشد پیروز خواهد شد. این نکته را اضافه نماییم که قابلیت استفاده از تمام شخصیت ها از همان ثانیه ابتدایی مبارزات را ندارید. یعنی بعضی از آن ها بعد از یک دقیقه آمده و همان طور که گفتیم، باید بدانید کدام هیرو را کی به کار بگیرید.

Titan Brawl
  • Titan Brawl
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Omnidrone
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 78 مگابایت
دانلودمطالب مرتبط

معرفی بازی Motor Hero؛ قهرمانی موتورهای بی سوار

تجربه های ساده همیشه آرامش بخش نیستند. گاهی اوقات عناوینی را می بینید که از قانون KISS پیروی کرده و بازیکن به راحتی با مکانیزم ها اخت می گیرد ولی با کمی پیشروی، متاسفانه این عصبانیت است که جای خود را به آرامش کاذب ابتدایی می دهد. با این وجود باز هم تجربه خود را... ادامه مطلب

هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016

در میان خیل انبوه شبیه سازهای هلیکوپترهای نظامی، استودیوهای بازیسازی همچون TrimcoGames هم پیدا می شوند که به کاربرد دیگر این پرندگان غول پیکر توجه داشته باشند: نجات جان مردم از موقعیت های خطرناک. Helicopter Hill Rescue 2016 آخرین بازی موبایلی است که به سراغ این سوژه رفته، یک بازی شبیه ساز که در آن می... ادامه مطلب

معرفی بازی Nonstop Knight؛ توقف ممنوع

معمولا زمانی که نام نقش آفرینی به میان می آید، ذهن بسیاری از بازیکن ها سمت پیچیدگی های این سبک می رود. Nonstop Knight هم یک عنوان نقش آفرینی است، اما المان های بازی آن قدر ساده شده اند که شاید در ابتدا تعجب شما را برانگیزند. با این وجود نتیجه کار راضی کننده به... ادامه مطلب

رکاب زن ها؛ معرفی بازی Bike Blast

هر استودیوی بازیسازی در ساخت بازی های یک ژانر بخصوص تبحر دارد. در مورد استودیوی Ace Viral این ژانر، ژانر محبوب رانر و بازی های بی پایانی است که گیمر را وارد ماراتن های طولانی می کنند. بعد از استقبال عالی گیمرها از آخرین عنوان رانر این استودیو یعنی Angry Gran Run، که قهرمانش مادربزرگی پیر... ادامه مطلب

بررسی بازی ماشین جنگی:فرمان نبرد؛ مسابقات مرگ

همان طور که «سادگی» و بازی های استودیو «کچ اپ» دو عضو جدا ناشدنی هستند، نام ماشین جنگی هم با عنوان Twisted Metal عجین شده و خیلی ها را یاد دوران کودکی خود می اندازد؛ دورانی طلایی که این سبک در اوج محبوبیت خود به سر می برد. متاسفانه سال هاست که ما دیگر آن... ادامه مطلب

هفت سنگ؛ به مقصد جنون

زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را... ادامه مطلب

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x