گوگل قابلیت Featured Photos موبایل های پیکسل را به مک آورد

گوگل قابلیت Featured Photos موبایل های پیکسل را به مک آورد

گوگل قابلیت Featured Photos موبایل های پیکسل را به مک آورد

موبایل های پیکسل، دانگل کروم کست و دستگاه های گوگل فایبر اسکرین سیوری به نام Featured Photos دارند که گلچینی از زیباترین تصاویر گوگل پلاس را روی آن ها به نمایش می گذارد. این اسکرین سیور جذاب امروز به مک هم آمده تا بتوانید رایانه های ساخت اپل خود را به یک گالری زیبای عکاسی تبدیل کنید.

به گفته گوگل، هر مانیتوری که به رایانه مک خود متصل کنید تصویر متفاوتی از آرشیو گوگل پلاس را به نمایش خواهد گذاشت. بنابراین در صورتی که از چند مانیتور به طور همزمان استفاده می کنید قادرید با این ویژگی از آن ها در کنار هم یک گالری عکس بسیار زیبا و چشم نواز بسازید.

اسکرین سیور مذکور فقط عکس هایی را از گوگل پلاس استخراج می کند که به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شده، دارای رزولوشن بالا و خالی از آدم ها باشند، بنابراین بیشتر تصاویری که در آن می بینید معمولا چشم اندازهای طبیعی هستند. گوگل زیر هر عکس نام عکاس را هم ذکر می کند تا از این طریق دیگر آثار وی را نیز بتوانید دنبال کنید.

اگر چنین قابلیتی را در اندروید می خواهید، اپلیکیشن Wallpapers گوگل همین کار را برایتان انجام می دهد. اما اگر خودتان دستی بر آتش عکاسی دارید و دوست دارید که آثارتان به اسکرین سیور گوگل راه یابند، می بایست با دنبال کردن این مراحل آن ها را در گوگل پلاس بارگذاری کرده تا به مقدار کافی ۱+ دریافت کنند.

در صورتی که استقبال از تصاویر شما زیاد باشد، به احتمال قوی گوگل از آن ها در اسکرین سیور خود استفاده خواهد کرد. همچنین اگر می خواهید افراد بیشتری تصاویر شما را بپسندند، بد نیست نیم نگاهی هم به برنامه Google+ Create داشته باشید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل