ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اولویت بندی مکالمات، قابلیت تازه اپلیکیشن توییتر

بنابر توضیحات تازه ای کع در صفحه پشتیبانی توییتر ارائه شده، این شبکه اجتماعی قصد دارد تغییراتی در مکالمات کاربران به وجود آورد که از جمله آنها می توان به «شمارنده پاسخ های مستقیم» و ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱۰ آذر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰

بنابر توضیحات تازه ای کع در صفحه پشتیبانی توییتر ارائه شده، این شبکه اجتماعی قصد دارد تغییراتی در مکالمات کاربران به وجود آورد که از جمله آنها می توان به «شمارنده پاسخ های مستقیم» و «اولویت بندی مکالمات» اشاره کرد. شمارنده پاسخ های مستقیم یا Direct Replies همانطور که از نامش پیداست، تعداد پاسخ های ارائه شده به یک توییت را نمایش می دهد؛ درست مانند قابلیت مشابه نمایش تعداد لایک ها و ری توییت ها.

برکسی پوشیده نیست که توییتر اتکای زیادی بر تعاملات کاربران دارد، بنابراین افزودن شمارنده پاسخ (که در کنار فلش Reply به نمایش در می آید) راهی موثر برای افزایش تعامل کاربران به شمار می رود. توییتر امیدوار است که این قابلیت، مردم را تشویق کند تا مکالمات بیشتری را در توییت های مختلف دنبال کنند. با این حال باید خاطر نشان کرد که تعداد «پاسخ های مستقیم» بیانگر تمام پاسخ های یک مکالمه کامل نیست.

از طرف دیگر، اولویت بندی مکالمات ممکن است اندکی برای کاربران مشکل ساز شود. اگرچه این قابلیت از مدت ها پیش روی نسخه دسکتاپ توییتر در دسترس بوده، حالا قرار است به اپلیکیشن موبایل آن نیز بیاید. از این پس، در صورت باز کردن یک توییت، متوجه خواهید شد که پاسخ ها به ترتیب زمانی نمایش داده نمی شوند و در عوض، توییتر پاسخ های کاربرانی مختلف با زیرگروه های متفاوت را به شما نشان می دهد.

ضمناً این طبقه بندی، ممکن است براساس فعالیت های شما نیز متغیر باشد، به عنوان مثال پاسخ شخصی که از سوی شما دنبال می شود، اولویت بیشتری نسبت به سایر کاربران خواهد داشت؛ همین موضوع برای پاسخ های نگارنده اصلی توییت هم صدق می کند. با این همه، از آنجایی که طبقه بندی مکالمات دردسر زیادی برای کاربران نسخه دسکتاپ ایجاد نکرد، بعید است که دارندگان اپلیکیشن توییتر با مشکل خاصی مواجه شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی