دو اپیزود ابتدایی فصل سوم The Walking Dead در یک روز به انتشار خواهند رسید [تماشا کنید]

دو اپیزود ابتدایی فصل سوم The Walking Dead در یک روز به انتشار خواهند رسید [تماشا کنید]

سال ۲۰۱۲ همین لحظات بود که با اعلام نام The Walking Dead به عنوان بهترین بازی سال، صنعت گیمینگ به شوک فرو رفت. چهار سال از آن اتفاقات فراموش نشدنی گذشته و کمتر از یک ماه تا انتشار سومین فصل از این مجموعه با نام The Walking Dead: A New Frontier فاصله داریم.

طی مراسم The Game Awards، تریلری از بازی به نمایش گذاشته شد که از سیاست عجیب توسعه دهنده برای چگونگی عرضه این عنوان پرده بر می داشت. استودیو تلتیل که این روزها فعالیت هایش افزایش یافته، تصمیم گرفته تا دو قسمت ابتدایی بازی را طی یک روز به انتشار برساند.

بنابراین شما می توانید That Bind Part 1 و That Bind Part 2 را بیستم دسامبر [۳۰ آذر] خریداری کرده و به ماجراجویی دوباره با کلمنتاین بپردازید. اطلاعات منتشر شده نشان می دهند، بازی یک شخصیت متفاوت با نام Javy داشته و قابلیت انتخاب او به عنوان کاراکتر داستان را خواهید داشت.

ویدیو به نمایش آمده، صحنه هایی از زندگی او را هم به نمایش می گذاشت.  از این که چگونه خانواده اش را زامبی ها بیمار کرده و وی همچنان به مبارزه با آن ها می پردازید. بد نیست بدانید خلاف فصل های پیشین، کلمنتاین این بار یک نوجوان هست و مطمئنا تماشای چگونگی شکل گیری رابطه او با Javy می تواند جالب باشد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato