تخت خوابی ۱۰۰ دلاری برای استراحت و شارژ موبایل ها

تخت خوابی ۱۰۰ دلاری برای استراحت و شارژ موبایل ها

تخت خوابی ۱۰۰ دلاری برای استراحت و شارژ موبایل ها

اگر موبایل های امروزی مثل ما انسان ها جان داشتند، به طور حتم بسیاری از آنها از شدت کار روزانه لب به گلایه باز می کردند. برخی افراد حتی دو بار در روز موبایل خود را شارژ می کنند، اما به نظر شما این مقدار استراحت برای آنها کافیست؟ شاید این گجت های پرکار نیز نیاز به یک چرت کوتاه داشته باشند. پس چه بهتر که تخت خوابی مناسب برای آن ها فراهم کنیم تا علاوه بر شارژ شدن، کمی هم خستگی روز را از تن به در کنند.

20161122_thriveglobal_21

Phone Bed مکان استراحت ایده آالی را برای موبایل های گران قیمت تمام افراد خانواده شما فراهم می کند، ضمن این که می تواند به طور همزمان ۱۰ دستگاه تلفن هوشمند را شارژ نماید. بنابراین این تخت کوچک را در کنار تخت خواب خود قرار دهید و شب هنگام، با موبایلتان به خواب بروید و هر دو موقع صبح سرحال و پر انرژی از جا برخیزید.

20161114_thriveglobal_04

چنین وسیله ای می تواند به گسترش فرهنگ استفاده درست از ابزارهای الکترونیک نیز کمک کنید. مثلاً می توانید در خانه قانونی وضع کنید و از همه بخواهید بعد از ساعتی خاص تمام موبایل ها را به رخت خواب فرستاده و خود به گفتگو و معاشرت با یکدیگر بپردازند.

20161114_thriveglobal_15

در دو طرف بدنه Phone Bed مکان هایی برای قرار دادن موبایل ها تعبیه شده، تبلت ها را نیز می توان روی تشک پارچه ای آن قرار داد.

این محصول جالب از طریق وبسایت Thrive Global و با قیمت ۱۰۰ دلار در دو رنگ مجزا قابل خریداری است.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل