همه چیز درباره آیفون 13
کاربران معتقدند مشکل باتری آیفون تنها محدود به مدل 6s نیست

کاربران معتقدند مشکل باتری آیفون تنها محدود به مدل 6s نیست

ابتدای همین ماه خبر دادیم به نظر می رسد برخی از مدل های آیفون ۶s اپل دچار مشکلات بزرگی در زمینه باتری شده اند و اغلب کاربران از خالی شدن سریع باتری و خاموش شدن آن در میزان ۳۰ درصد خبر می دهند.

اپل مدعی شده بود که فقط آیفون ۶s های تولید شده در بازه زمانی سپتامبر الی اکتبر ۲۰۱۵ به این مشکل دچار می شوند و باتری آنها را به رایگان تعویض خواهند کرد.

از طرفی مسئله سوال برانگیز جایی است که چرا بعد از این همه مدت از زمان عرضه این موبایل، مشکل فوق به چشم آمده و روز به روز نیز در حال گسترده تر شدن است.

در نتیجه، کاربران متصور شدند دلیل این مشکل به روز رسانی iOS 10.1.1 اپل است. یقیناً آپدیت جدید برای سایر موبایل ها به جز آیفون ۶s نیز منتشر شده، اما اغلب گزارش ها به همین مدل باز می گردند.

15591-11988-iphone6s-battery-l

با همه این تفاسیر Business Insider در طی گفت و گویی با مدیران فروشگاه های فیزیکی اپل خبر می دهد مردم در طی روزهای گذشته مراجعات متعددی مبنی بر مشکل باتری آیفون ها داشته اند و البته این مسئله صرفاً به مدل ۶s محدود نیست.

یکی از مدیران فروشگاه اپل در این رابطه می گوید: «مشتریان بسیار زیادی با این مشکل مواجه هستند و در مواردی که شخصاً بررسی کردم، نه فقط ۶s بلکه برخی از مدل های ۶ و ۶ پلاس و همینطور ۶s پلاس نیز به این مشکل دچار شده اند؛ علاوه بر این موبایل هایی نیز بوده اند که خارج از بازه زمانی مذکورِ اپل تولید گشته اند.»

در حال حاضر ادعای اپل و همراه شدن به روز رسانی iOS 10.1.1 با این مسئله، ابهاماتی را در زمینه علت پدید آمدن مشکل باتری موبایل های آیفون (به خصوص ۶s) موجب شده است.

چنانچه این مشکل گریبان گیر شما نیز شده است، ضمن ذکر مدل، تاریخ تولید موبایل و نسخه سیستم عامل، وضعیت آیفون خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato