همه چیز درباره آیفون 13
سونی و انتشار پنج تم خاطره انگیز برای گجت های هوشمند اکسپریا

سونی و انتشار پنج تم خاطره انگیز برای گجت های هوشمند اکسپریا

اگر صاحب یکی از گجت های هوشمند اکسپریا هستید، می دانید که سونی هر چند وقت یک بار چند تم اختصاصی برای آن ها منتشر می کند. بیشتر این تم ها رایگان نیستند و برای استفاده از آن ها در موبایل باید هزینه بپردازید.

این رویه در مورد تم های جدید سونی نیز تغییری به خود ندیده و ساعاتی پیش شاهد انتشار پنج تم پولی از کمپانی نام آشنای ژاپنی بوده ایم، تم هایی که البته بسیار زیبا و خاطره انگیز هستند. اولین آن ها که می توانید از پلی استور دریافتش کنید، تم اختصاصی کنسول پلی استیشن ۱ است.

sony-11-w600

این تم زیبا با قیمت ۱.۹۹ دلار از پلی استور قابل خریداری است، هر چند اگر کاربر طلایی Xperia Lounge باشید می توانید به رایگان دانلودش کنید. البته به نظر می رسد که دانلود تمامی این پنج تم با محوریت پلی استیشن برای کاربران طلایی Lounge رایگان باشد.

طبق توضیحات سونی تم پلی استیشن ۱ حاوی بافت، زنگ های تماس و آیکن هایی اختصاصی است تا کاربران از نشاندن آن روی پس زمینه سیستم عامل لذت ببرند. اگر دوست دارید وفاداری تان به برند پلی استیشن را ثابت کنید، دانلود و نصب این تم روی تلفن هوشمندتان می تواند راه بسیار خوبی باشد.

تم پلی استیشن ۱ روی گجت های اکسپریا Z5، Z5 Compact، تبلت Z4، اکسپریا Z3 با موفقیت نصب شده و به نظر می رسد که روی دستگاه های دیگر نیز بدون مشکل اجرا می شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato