اکانت توییتر گوگل به اموجی های شما پاسخ هوشمندانه می دهد

اکانت توییتر گوگل به اموجی های شما پاسخ هوشمندانه می دهد

اکانت توییتر گوگل به اموجی های شما پاسخ هوشمندانه می دهد

گوگل با قابلیتی جدید حالا می تواند به نیاز شما از طریق اموجی ها پی ببرد. از امروز، وقتی حساب کاربری گوگل در توییتر را منشن کرده و یک اموجی به آن بفرستید، پاسخی مناسب به همراه یک تصویر گیف دریافت خواهید کرد.

مثلا اگر به دنبال رستورانی برای خرید تاکو می گردید، کافیست "? @google" را توییت کرده و منتظر پاسخ بمانید. گوگل چند ثانیه بعد نزدیک ترین رستوران ها که در منویشان تاکو وجود دارد را به شما معرفی می کند.

گوگل اعلام کرده که برای این کار از ۲۰۰ اموجی پشتیبانی به عمل می آورد. البته تایپ مستقیم این اطلاعات در گوگل کار آسان تری از پیدا کردن و ارسال اموجی به نظر می رسد، ولی به هر حال نمی توان سرگرم کننده بودنش را انکار کرد. از طرفی استفاده کاربران از اموجی ها برای گوگل هم می تواند مفید باشد تا بداند که مردم برای رساندن منظور خود کدام اموجی ها را بیشتر به کار می گیرند.

البته پیش از امتحان این قابلیت، باید بدانید که عملکرد چندان دقیقی از آن مشاهده نمی کنید و ممکن است گوگل در تشخیص منظور شما از ارسال یک اموجی خاص دچار سردرگمی شود. بنابراین ترجیحا باید از اموجی های ساده استفاده نمایید. مثلا وقتی نویسنده منبع خبر اموجی ? را برای حساب توییتر گوگل فرستاد، چنین پاسخی دریافت کرد: هممم. اموجی دیگری را امتحان کنید!

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل