همه چیز درباره آیفون 13
تکرار طراحی آیفون برای سال چهارم با افزودن رنگ قرمز

تکرار طراحی آیفون برای سال چهارم با افزودن رنگ قرمز

تا امروز، شایعات زیادی درباره آیفون های جدید کمپانی اپل به گوش رسیده که برخی از آنها با یکدیگر سازگاری دارند و برخی دیگر، اطلاعات جدیدی را در اختیارمان قرار می دهند. اما به تازگی شایعه ای منتشر شده که کاملاً با گزارش های پیشین تفاوت دارد و می گوید اپل برنامه های دیگری را برای سالگرد دهمین سال تولد آیفون در نظر گرفته است.

اگر شایعه تازه حقیقت داشته باشد، طی سال آتی میلادی نباید منتظر آیفون ۸ و تمام مشخصات مربوط به آن، یعنی نمایشگر خمیده OLED، پنل پشتی شیشه ای و شارژ ویرالس باشیم؛ در عوض، احتمال دارد که اپل طی سال ۲۰۱۷، آیفون های ۷ اس و ۷ اس پلاس را به دست مشتریان خود برساند.

gsmarena_002-w600

گفته می شود که طراحی دو دستگاه، هیچ تفاوتی با مدل های فعلی نخواهد داشت، با این همه چیپست A11 اپل در نقش قلب تپنده آنها ظاهر خواهد شد که مطمئناً عملکرد بهتری نسبت به چیپست A10 از خود به جای می گذارد. علاوه بر این، در شایعات آمده که اپل قصد دارد تنوع رنگی سری ۷ اس را افزایش دهد و علاوه بر رنگ های رز گلد، طلایی، نقره ای، مشکی مات و جت بلک، شاهد رنگ قرمز نیز خواهیم بود.

ظاهراً این اطلاعات از سوی منابع نزدیک به تامین کنندگان اپل در تایوان منتشر شده اما تضاد کامل آنها با سایر شایعات و گزارش ها، باورشان را اندکی دشوار می کند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato