بازی Super Mario Run در روز نخست 5 میلیون بار دانلود شد

بازی Super Mario Run در روز نخست 5 میلیون بار دانلود شد

بازی Super Mario Run در روز نخست 5 میلیون بار دانلود شد

بازی مورد انتظار و پرطرفدار «سوپر ماریو ران» که چند روز پیش برای پلتفرم iOS عرضه گردید، در روز نخست ۵ میلیون بار دانلود شد که به گفته تحلیلگران حدود ۱۰ درصد از حجم دانلود پیش بینی شده برای ماه اول انتشار است.

به علاوه درآمد روز عرضه این بازی محبوب نیز ۵ میلیون دلار تخمین زده شده؛ گفتنی است سوپر ماریو ران به صورت رایگان در اپ استور قرار گرفته، اما برای آزادسازی همه مراحل می بایست ۱۰ دلار پرداخت نمایید.

super-mario-run-gets-off-to-a-hot-start-jpg-w600

درآمد ۵ میلیونی مذکور حدود ۱۹ درصد بیشتر از عنوان پرحاشیه «پوکمون گو» محسوب می شود و در قیاس با عنوان «کلش رویال» نیز حدود ۴۰۰ درصد بالاتر است.

هرچند لازم به تاکید است که پوکمون گو از لحاظ دسترسی منطقه ای به صورت کاملاً محدود منتشر شد اما سوپر ماریو ران در روز نخست در اختیار ۱۵۱ کشور جهان قرار گرفته است. اما در سوی مقابل محصول جدید نینتندو فقط برای پلتفرم دیوایس های هوشمند اپل عرضه شده.

super-mario-run-gets-off-to-a-hot-start-jpg2-w600

یکی دیگر از آمارهای اعلان شده نشان می دهد علاقه مندان به دنیای ماریو، به طور متوسط حدود ۱۶ دقیقه از وقت خود را صرف تجربه این بازی در روز نخست کرده اند، در حالی که پوکمون گو و کلش رویال به ترتیب رکوردی بالغ بر ۱۸ دقیقه و ۲۸ دقیقه در اختیار دارند.

بازی Super Mario Run را می توانید هم اکنون از استور اختصاصی اپل دانلود نمایید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل