تصاویر رنگارنگ و جدیدی که اپل در macOS و tvOS قرار داده را ببینید

اپل چندین تصویر و محافظ صفحه (اسکرین سیور) را به نسخه جدید سیستم عامل های macOS و tvOS اضافه کرده است. به این ترتیب دارندگان Apple TV اکنون ۲۴ محافظ صفحه جدید در دستگاه خود دارند که در زمان های مختلف به نمایش درخواهند آمد.

اسکرین سیور های جدید Apple TV در اصل ویدیوهای کوتاهی هستند که مکان هایی مانند لس آنجلس، دبی، چین و گرینلند را به نمایش می کشند.

اما به جز Apple TV و سیستم عامل tvOS، اپل تصاویر جدید را به macOS هم آورده تا ویژگی های بارز صفحه نمایش مک بوک ها را به رخ بکشد.

Mobit

برای مشاهده تصاویر و ویدیوهای کوتاهی که برای Apple TV در نظر گرفته شده اند، کافیست به Settings، سپس بخش General و در نهایت Screensaver سر بزنید. اما برای مشاهده تصاویر جدید در macOS، باید آخرین نسخه آن را دریافت نمایید. پروسه دانلود جدیدترین نسخه سیستم عامل اپل برای کامپیوترهای مک هم بسیار ساده است. می توانید App Store را گشوده و در قسمت به روز رسانی ها، نسخه جدید سیستم عامل را انتخاب و دانلود کنید.

در این میان وبلاگ «iDownloadBlog» تمام تصاویر و ویدیوهایی که اپل به دو سیستم عامل یاد شده افزوده را به شکل کامل دسته بندی نموده و برای دانلود قرار داده است.

در ادامه، برخی تصاویر جدید را مشاهده می کنید.

jpg-1

jpg

and-here-are-the-new-mac-wallpapers

los-angeles-w700

dubai-w700

hong-kong-w700

china-w700

greenland-w700

outside-of-lima-peru-w700

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟