هوآوی در سال 2016 بیش از 140 میلیون دستگاه موبایل فروخته است

هوآوی در سال 2016 بیش از 140 میلیون دستگاه موبایل فروخته است

معاون ارشد هوآوی اعلام کرد این کمپانی در سال ۲۰۱۶ تاکنون بیش از ۱۴۰ میلیون دستگاه موبایل فروخته، و بدین ترتیب نه تنها هدف گذاری سالیانه خود را محقق ساخته، بلکه رکورد جدیدی را نیز بر جای گذاشته است.

تقریباً دو ماه قبل خواندید این کمپانی توانسته به فروش ۱۰۰ میلیون تلفن همراه برسد، و همان زمان پیش بینی می شد که تا پایان سال، رکورد ۱۴۰ میلیونی چندان دست نیافتنی نیست.

معاون ارشد این کمپانی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد فروش سال گذشته آنها ۱۰۸ میلیون دستگاه بوده، بنابراین واضح است که پیشرفت قابل توجهی در سال ۲۰۱۶ داشته اند. هوآوی در حال حاضر سومین تولیدکننده بزرگ موبایل در جهان به شمار می رود، و تنها سامسونگ و اپل را بالاتر از خود می بیند.

Porsche-Design-Huawei-Mate-9-display-and-sensors-w700

البته این کمپانی چندی پیش اعلام کرد قصد دارد با کنار گذاشتن اپل، تا سال ۲۰۱۸ مقام دوم را در جدول فوق از آن خود کند، که با توجه به آمار سال جاری، دور از دسترس به نظر نمی رسد.

گفتنیست آمار غیر رسمی نشان می دهند هوآوی تاکنون حدود ۱۰ میلیون دستگاه P9 به فروش رسانده، و انتظار می رود تا زمان معرفی P10 این رقم به ۱۲ میلیون برسد. همچنین آمار فروش میت ۸ نیز ۷ میلیون دستگاه را نشان می دهد.

بنابراین با معرفی پرچمداران جدیدی همچون میت ۹ در سه مدل، پیش بینی عرضه چیپست کایرین ۹۷۰ در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷، و رونمایی از موبایل مورد انتظار P10 در سال آتی میلادی، آینده خوبی در انتظار این کمپانی خواهد بود.

لازم به ذکر است هوآوی معمولاً در پایان سال میلادی، آمار دقیقی از فروش دیوایس هایش اعلام می کند و به احتمال زیاد طی روزهای آینده شاهد ارائه این اخبار از سوی کمپانی چینی خواهیم بود.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato