انتشار رندرهای منتسب به سرفس فون؛ موبایل مایکروسافت در راه است؟ [به روز رسانی شد]

انتشار رندرهای منتسب به سرفس فون؛ موبایل مایکروسافت در راه است؟ [به روز رسانی شد]

همانطور که در خبرها خواندید، شایعه عرضه موبایل جدیدی از سوی مایکروسافت با برند سرفس فون مدتیست که قوت گرفته و در همین راستا امروز تصاویری از همین موبایل در چین منتشر شد تا بار دیگر احتمال ورود مجدد غول نرم افزاری به حوزه موبایل قوت بگیرد.

این تصاویر که ظاهرا به سرفس فون مربوط می شوند در وبسایتی به نام Weibo منتشر شده اند که نمونه چینی فیسبوک محسوب می شود.

لازم است اضافه کنیم که عکس های این موبایل بارها و بارها در فضای مجازی منتشر شده بودند اما این نخستین باری است که دستگاه برند سرفس فون را به همراه دارد.

علاوه بر این، انتشار این تصاویر مصادف شده با مطرح شدن ادعاهایی در مورد قرارداد انحصاری مایکروسافت و پگاترون برای تولید سرفس فون.

البته روشن است که مایکروسافت هنوز هم کسب و کار موبایل را رها نکرده و چندی قبل ساتیا نادلا نیز این موضوع را تایید کرد با این همه شرکت ساکن ردموند بارها و بارها خاطرنشان کرده که قصد تغییر استراتژی هایش را دارد و عرضه سرفس فون نیز احتمالا نخستین گام آن در این راستا خواهد بود.

تا رونمایی رسمی از این موبایل هنوز هم زمان زیادی باقی مانده و طبق برخی گزارشات قبلی این اتفاق در اواخر سال ۲۰۱۷ رخ خواهد داد اما اگر هم غول نرم افزاری این اتفاق را به ابتدای سال ۲۰۱۸ موکول نماید چندان دور از ذهن نخواهد بود.

alleged-microsoft-surface-phone alleged-microsoft-surface-phone%db%b1 alleged-microsoft-surface-phone%db%b2 alleged-microsoft-surface-phone%db%b4 alleged-microsoft-surface-phone%db%b5

 

به روز رسانی:

به توجه به اینکه برند Carl Zeiss از سال ۲۰۱۳ تغییر نام داده و دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد به نظر می رسد که این تصاویر ساختگی باشند. موبایل به نمایش در آمده نیز صرفا یک نمونه اولیه قدیمی است که شباهت زیادی هم به خانواده لومیا دارد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato