تاریخ احتمالی ارائه آپدیت Creators ویندوز 10 اعلام شد

تاریخ احتمالی ارائه آپدیت Creators ویندوز 10 اعلام شد

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای ارائه آپدیت بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ است و حالا گزارشی اخیرا منتشر شده که نشان می دهد این آپدیت گویا قرار است در ماه آوریل به صورت جهانی ارائه شود.

وبسایت MSPowerUser گزارش می دهد که مایکروسافت در حال نهایی کردن جزئیات آپدیت Creators است و این مسئله تا انتهای ماه جاری میلادی تمام خواهد شد. سپس مرحله از بین بردن باگ ها آغاز می شود و پس از آن هم شاهد ارائه عمومی آپدیت هستیم.

مایکروسافت در ابتدا قرار بود که آپدیت را تا ماه مارس آماده سازد اما گویا با اندکی تاخیر، زمان به ماه آپریل موکول شده است.

آپدیت Creators ویندوز حاوی ویژگی های جدید و جذابی است که این سیستم عامل را برای پیشبرد در فضاهایی تازه آماده می سازند. مهم ترین آن ها، رابط کاربری ویندوز هولوگرافیک برای هدست های واقعیت مجازی ویندوز ۱۰ خواهد بود.

اچ تی، دِل، لنوو، ایسوس و ایسر شرکت هایی هستند که در حال آماده سازی هدست های واقعیت مجازی خود با سیستم عامل ویندوز ۱۰ هستند که برخی از آن ها قیمتی در حدود ۳۰۰ دلار دارند.

در آپدیت Creators همچنین قرار است ورژن سه بعدی مایکروسافت پینت اضافه شود، بخش اکشن سنتر تغییراتی به خود ببیند و نوار جدیدی به بخش تسکبار اضافه شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato