پرینتر سه بعدی و مقرون به صرفه داوینچی نانو با قیمت 230 دلار عرضه خواهد شد

پرینتر سه بعدی و مقرون به صرفه داوینچی نانو با قیمت 230 دلار عرضه خواهد شد

همواره تکنولوژی های جدید با قیمت های بسیار زیاد وارد بازار می شوند ولی با گذر زمان قیمت آنها به شدت افت کرده و آرام آرام به محصولاتی تبدیل می شوند که در هر خانه ای یافت می شوند.

برای نمونه می توان به پرینترهای سه بعدی اشاره کرد که قیمت آن بعد از گذشت چند سال افت چشمگیری داشته به نحوی که یک شرکت تایوانی در نظر دارد پرینتر سه بعدی خود را با قیمت ۲۳۰ دلار به فروش برساند.

شرکت «XYZ Printing» تا به حال چند مدل پرینتر سه بعدی با برچسب قیمتی کمتر از ۳۰۰ دلار روانه بازار کرده اما امروز از مدل جدید خود با نام «داوینچی نانو» رونمایی کرد که قرار است با قیمت ۲۲۹.۹۵ دلار برای فروش عرضه شود.

پرینتر سه بعدی «داوینچی نانو» دارای محفظه ای با ابعاد ۱۲ در ۱۲ در ۱۲ سانتی متر بوده و حجم آن حدوداً ۴۰ درصد نسبت به مدل پیشین خود با عنوان «داوینچی مینی» کمتر است.

از لحاظ ابعاد خود دستگاه نیز، شاهد یک مکعب مربع با ضلع ۳۰ سانتی متر هستیم که دارای وزنی حدوداً ۴ کیلوگرمی است. یکی دیگر از تفاوت های پرینتر «داوینچی نانو» با مدل قبلی خود، وجود درب پلاستیکی بر روی محفظه است که به زیبایی دستگاه کمک می کند.

محفظه نگه داری مفتول های مورد استفاده دستگاه در قسمت پشت آن قرار گرفته و همانطور که در تصویر مشخص است از بالای دستگاه وارد پرینتر می شود.

پرینتر «داوینچی نانو» با قیمت نزدیک به ۲۰۰ دلار بسیار مقرون به صرفه خواهد یود و از سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ وارد بازار می شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato