اپل و تاسیس نخستین استور خود در زادگاه سامسونگ

اپل و تاسیس نخستین استور خود در زادگاه سامسونگ

کمپانی اپل به تازگی در بیانیه ای تایید کرده که قصد دارد نخستین فروشگاه خود را در کشور کره جنوبی و واقع در زادگاه سامسونگ، یعنی سئول تاسیس کند و از همین حالا آگهی استخدام نیرو در این کشور را نیز به چاپ رسانده است.

نشریه محلی Yonhab در گزارش تازه خود نوشته است که امر ساخت و ساز در منطقه جنوبی سئول دنبال می شود و این استور در ماه نوامبر آتی، افتتاح خواهد شد. در حال حاضر مشتریان اپل در کره جنوبی، تنها از طریق وب سایت رسمی اپل یا خرده فروشی های فیزیکی قادر به تهیه آیفون و سایر محصولات کمپانی هستند.

ضمناً کمپانی مورد اشاره در بیانیه خود از افتتاح نخستین استور خود در کره، یعنی یکی از مراکز اقتصادی جهان و یکی از پیشرویان در امر ارتباطات و تکنولوژی ابراز خوشحالی کرده است.

در نهایت  بنابر گزارش های دیگر، اپل در نظر داشته تا استورش را در مناطق دیگری، همچون گانگنام و گاروسو-گیل نیز تاسیس کند. ناگفته نماند که منطقه دوم، خیابانی سه لاینی است که پیرامون آن با کافه ها، رستوران ها و کتاب فروشی ها پوشیده شده و یکی از محبوب ترین مناطق کره جنوبی به شمار می رود. اما در نهایت ساکنین کوپرتینو، به منطقه ای غیر از پایتخت این کشور رضایت ندادند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato