معرفی اپلیکیشن Video to MP3 Converter؛ جداکننده صدا از ویدیوها

همیشه هنگام مواجه با اپلیکیشن هایی که نمونه های مشابه و فراوان آن ها را می توانیم با یک جستجوی ساده پیدا کنیم، از خود می پرسیم علت موفقیت این برنامه ها چیست. چون سازندگان باید به گونه ای اپلیکیشن هایشان را توسعه دهند تا جدا از کارایی های مختلف و جواب به نیازهای گوناگون، متفاوت با بقیه باشند.

حتما تا حالا برنامه های زیادی با محوریت جدا سازی صدا از ویدیو را دیده اید. اپلیکیشن هایی که هنگام تماشای ویدیویی با پس زمینه موسیقی دلنشین به کمک شما می آیند تا با برداشتن آهنگ، قطعه زیبای آن را بارها و بارها بشنوید. اما بین این همه برنامه برای چه Video to MP3 Converter قابلیت انتخاب به عنوان یکی از گزینه ها را خواهد داشت؟

جواب به این پرسش را باید بین سادگی بیش از حد محیط و طراحی ساخته Naing Group بیابیم. جدا از حجم پایین Video to MP3 Converter، تیم سازنده این اپلیکیشن سعی نموده تا طی کمترین کلیک از سوی مخاطب و به واسطه نبود منوهای اضافی، تقریبا به تمام خواسته های او جواب دهد.

برای انجام تغییرات روی اسم آهنگ یا کاورش، کافیست به بخش Meta-Data رفته و فیلدهای موجود را به دلخواه پر کنید.

ویژگی های Video to MP3 Converter به سه بخش تقسیم می شوند که اصلی ترین آن ها جداسازی صدا است. پس از انتخاب ویدیو، می توانید خروجی را بسته به سلیقه خود یکی از فرمت های MP3 و AAC گذاشته یا با تغییرات روی بیت ریت، کیفیت قطعه را عوض کنید.

تا اینجا که مشکلی نیست ولی طبیعتا گاهی اوقات تنها قسمتی از صدای ویدیوها را می خواهیم و به بقیه احتیاجی نداریم. اینجاست که بخش Trim به کمک شما می آید. پس از کانورت قطعه، به سادگی قابلیت جداسازی بخش هایی که دوست دارید را خواهید داشت.

همچنین Naing یک قسمت Merge برای اپلیکیشنش گذاشته تا کسانی که خواهان ترکیب فایل های صوتی هستند هم از این برنامه استفاده کنند. ساخته Naing با داشتن قابلیت های کم اما کارآمدش، برای کاربرهایی که خواهان جدا نمودن صدا از ویدیوها با ساده ترین روش هستند گزینه مناسبی است. بنابراین پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

Video to MP3 Converter
  • Video to MP3 Converter
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: NAING GROUP
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۷.۸ مگابایت
دانلود


نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟