سرویس Vine آرشیوی ساخته تا بتوانید ویدیوهای قدیمی تان را در آن تماشا کنید

سرویس Vine آرشیوی ساخته تا بتوانید ویدیوهای قدیمی تان را در آن تماشا کنید

در ماه های پایانی سال گذشته گردانندگان Vine با اعلام خبر تعطیلی اپلیکیشن موبایل خود بسیاری از کاربران را وحشت زده کردند. اما اندکی پس از خرید کمپانی توسط توییتر مشخص شد که اپلیکیشن در قالبی دیگر به نام Vine Camera به حیات خود ادامه خواهد داد.

همانطور که در اخبار روزهای گذشته برایتان گفتیم، مهلت دانلود ویدیوهای Vine دیگر به اتمام رسیده اما هنوز هم می توان ویدیوهای آرشیو شده را از وبسایت این کمپانی تماشا کرد.

همین حالا با مراجعه به وبسایت Vine  می توانید تمام ویدیوهایی که در بازه زمانی ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ ساخته شده اند را تماشا کنید. این ویدیوها در دسته های جداگانه ای قرار گرفته اند و حتی می توانید به پروفایل سازنده هایشان هم سر بزنید.

تیم Vine در بیانیه ای رسمی اعلام کرده: "امروز ما برای وبسایت یک به روز رسانی انجام داده ایم: Vine Archive کپسول زمانی است از کلیه ویدیوهای ساخته شده در بازه ۲۰۱۳-۲۰۱۷. وارد یک meme کلاسیک شوید، بخندید یا پروفایل ها را جستجو کنید."

شایان ذکر است که Vine Camera علیرغم ارائه بسیاری از قابلیت های اصلی اپلیکیشن قبلی تفاوت بزرگی با آن دارد، چرا که به کاربران اجازه نمی دهد تا ویدیوها را در وبسایتی اختصاصی پست کنند. در عوض کاربران می بایست آثارشان را در حافظه موبایل ذخیره کرده یا در توییتر به اشتراک گذارند. Vine Camera را می توانید برای iOS و اندروید دریافت کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato