با این اپلیکیشن طعم نوقا را روی موبایل تایزنی خود بچشید

با این اپلیکیشن طعم نوقا را روی موبایل تایزنی خود بچشید

اغلب کاربران و کارشناسان سیستم عامل «تایزن» را در قیاس با غولی به نام «اندروید» به عنوان یک کودک نوپا می شناسند و آن را در شمار برادر کم توانش به حساب می آورند.

گوگل طی چند ماه گذشته جدیدترین نسخه از سیستم عاملش یعنی اندروید نوقا را منتشر کرده و سامسونگ هم آن را با دخل و تصرف به دست کاربران گلکسی S7 و S7 Edge رسانده است.

اما چنانچه موبایلی مبتنی بر تایزن را در اختیار داشته باشید که حتی یک پرچمدار محسوب شود، هرگز طعم نوقا را نخواهید چشید، مگر آنکه دست به دامان این اپلیکیشن شوید.

اخیراً نرم افزاری به اسم «Nougat Launcher» در فروشگاه آنلاین تایزن قرار گرفته و تجربه ای مشابه با اندروید ۷.۰ را برای صاحبان موبایل های Z1 و Z2 و Z3 به ارمغان می آورد.

اما نکته لازم به ذکر این است که این اپلیکیشن نقشی همانند یک «تم» را بازی می کند؛ طوری که ظواهر کلی لانچر سیستم عامل موبایل تایزنی کاربر به شکل اندروید در می آید، اما در عملکرد چیزی تغییر نکرده است.

علامت مشهور گوگل مشابه با نسخه خام نوقا برای موبایل های پیکسل در گوشه تصویر دیده می شود، اما ردیف اپلیکیشن ها همچنان از آیکن های پیش فرض تایزن بهره مند است.

اگر یکی از موبایل های تایزنی سامسونگ را در اختیار دارید، نگاهی به نمونه عکس های این اپلیکیشن انداخته و در صورت تمایل آن را از استور تایزن دانلود کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato