گلکسی S8 Plus در اولویت اول سامسونگ؛ آیا نسخه بزرگتر فروش بیشتری خواهد داشت؟

گلکسی S8 Plus در اولویت اول سامسونگ؛ آیا نسخه بزرگتر فروش بیشتری خواهد داشت؟

زمانی که سامسونگ گلکسی S6 و S6 Edge را به بازار عرضه کرد تصور می شد به دلیل آنکه S6 Edge از نسخه معمولی گران تر است با استقبال زیاد دوستداران این برند مواجه نخواهد شد. در واقع سامسونگ اشتباهاتی را در فرضیاتش انجام داده بود که سبب شد به دلیل کمبود موبایل های S6 Edge تولید شده نتواند نیاز بازار را تأمین کند.

غول تکنولوژی کره با در نظر گرفتن اشتباه مذکور، در سال گذشته تعداد بیشتری گلکسی S7 Edge را نسبت به نسخه S7 تولید کرد که آمار فروش خود گویای همه چیز است. طبق تخمین های به عمل آمده، ۷۰ درصد از فروش سری گلکسی S7 متعلق به نسخه دارای انحنا بوده است.

با این تفاسیر به نظر می رسد که گلکسی S8 Plus نیز فروش موفق تری نسبت به S8 تجربه کند اما این تمام ماجرا نیست. از آنجایی که طبق شایعات هر دو مدل از صفحه نمایش دارای انحنا در گوشه بهره برده و از طرف دیگر مشخصات سخت افزاری تقریباً یکسانی نیز دارند، بنابراین فروش آنها بسته به انتخاب کاربران بین دو اندازه صفحه نمایش ۵.۷ اینچی و ۶.۲ اینچی خواهد بود.

در گزارشات اخیر آمده که بنا بر ادعای یکی از کارمندان سامسونگ، این شرکت توان تولیدی خود را متناسب با گلکسی S8 Plus تنظیم کرده و ساخت این مدل را در اولویت اول قرار داده است.

گفتنی است قیمت یک فاکتور اساسی در فروش امسال پرچمداران سامسونگ است. آیا خریداران حاضرند حداقل ۱۰۰ دلار برای صفحه نمایش بزرگتر هزینه کنند در حالی که می توانند نسخه کوچک تر را با ظاهر و امکانات سخت افزاری مشابه و با قیمت کمتر خریداری کنند؟

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato