آپدیت جدید گوگل مپس به شما کمک می کند سریع تر به مقصد برسید

گوگل از ساعاتی پیش به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن اندرویدی «Maps» منتشر کرده که صرفاً همه بخش های آن «زودتر به مقصد رسیدن» را هدف قرار داده اند.

فرقی نمی کند با پای پیاده باشید، از اتومبیل شخصی تان استفاده کنید یا بخواهید از خدمات حمل و نقل عمومی بهره مند شوید؛ گوگل مپس راهکارهای هوشمند جدیدی در اختیارتان می گذارد.

به لطف این آپدیت جدید سه پنل مجزا با عناوین «Places» و «Driving» و «Transit» به پایین اپلیکییشن اضافه شده که کاربردهای جالب و مفیدی همراه دارد.

بخش Places به شما کمک می کند تا مکان های تفریحی و تجاری اطراف محل مورد نظرتان را ضمن مشاهده پمپ بنزین ها، کافه ها و رستوران ها پیدا کنید و حتی در لیست هایی جداگانه دسته بندی های مربوطه را در اختیار داشته باشید.

با رجوع به قسمت Driving زمان تخمینی رسیدن به خانه یا محل کارتان نمایش داده می شود و وضعیت ترافیکی زنده مسیر و احتمال تاخیرهای بیشتر (مثل گیر افتادن پشت چراغ قرمز یا گره خوردن یک تقاطع در ساعاتی خاص) نیز ارائه خواهند شد.

در نهایت بخش Transit هم چگونگی رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی را بررسی کرده و نتایج را در اختیارتان قرار می دهد. گوگل با استفاده از این سیستم به شما پیشنهاد می دهد که از مترو استفاده کنید یا اتوبوس؛ اگر هم اوضاع خیلی خراب باشد توصیه می کند به تاکسی روی بیاورید.

آپدیت جدید «مپس» از ساعاتی پیش در گوگل پلی قرار گرفته و به مرور در مناطق مختلف جغرافیایی جهان منتشر می شود. ناگفته نماند که تا اینجای کار مشخص نیست این قابلیت های جدید چه زمانی به نسخه iOS اپلیکیشن مورد بحث اضافه خواهند شد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟