پرچمدار اصلی ال جی در سال 2017 موبایل V30 خواهد بود

پرچمدار اصلی ال جی در سال 2017 موبایل V30 خواهد بود

سال ۲۰۱۶ مطابق میل سران کمپانی ال جی پیش نرفت. کره ای ها تصمیمات جسورانه ای را در طراحی هر دو پرچمدار سال گذشته یعنی G5 و V20 گرفتند که علی رغم تحسین کارشناسان، فروش مطلوبی را در بازار به همراه نداشت و واحد موبایل این شرکت خوشنام هنوز زیانده است.

شایعات جدید از کشور چین حکایت از آن دارند که ال جی تصمیم گرفته سری V را به عنوان پرچمدار اصلی هر سال خود معرفی کند، و به همین دلیل است که G6 به چیپست سال گذشته کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۱ مجهز شده. البته اینکه سامسونگ تمامی تولید اولیه این سخت افزار را به صورت انحصاری در اختیار گرفته نیز در تصمیم آنها بی تأثیر نبوده.

با این حال منابع خبری مذکور می گویند اگر منتظر پرچمدار واقعی ال جی برای سال ۲۰۱۷ هستید، باید منتظر V30 باشید که از سخت افزار کاملاً قوی و بهینه برخوردار است. V30 با چیپست اسنپدراگون ۸۳۵، شش گیگابایت رَم و ویژگی های بهبود یافته در مقایسه با V20 عرضه می شود.

همچنین V30 یکی از نخستین موبایل های مجهز به دو دوربین دوگانه خواهد بود، که یک ماژول در پشت و ماژول دیگر در جلو قرار می گیرد. البته تعبیه ماژول دوگانه در جلوی دستگاه، به خصوص زمانی که بخواهید اسمارت فونی با حداقل حاشیه در بالا و پایین نمایشگر عرضه کنید، کار دشواری خواهد بود.

با همه این تفاسیر، همان طور که می دانید سری V ال جی در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه می شود و این کمپانی باید امیدوار باشد که تا آن زمان، کمپانی آمریکایی کوالکام نسخه ارتقاء یافته اسنپدراگون ۸۳۵ را معرفی نکند، وگرنه داستان ناامیدکننده G6 برای پرچمدار بعدی آنها نیز تکرار خواهد شد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato