ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

زاکربرگ از چند قطبی شدن اجتماعی می گوید

قطبیدگی اجتماعی موسوم به پولاریزاسیون، یکی از مهم ترین مسائل مطرح در جوامع جهانی به خصوص آمریکا محسوب می شود که زندگی مردم را متاثر از ساختار قدرت و نوع روابط بین مردم دنیا می سازد. ...

قطبیدگی اجتماعی موسوم به پولاریزاسیون، یکی از مهم ترین مسائل مطرح در جوامع جهانی به خصوص آمریکا محسوب می شود که زندگی مردم را متاثر از ساختار قدرت و نوع روابط بین مردم دنیا می سازد.

اما راه حل مارک زاکربرگ مدیرعامل جوان فیسبوک برای بهبود یا رفع این مسئله چیست؟ مقاله ای 6 هزار کلمه ای در مورد تشریح چگونگی مقابله و مسئولیت های شبکه اجتماعی فیسبوک برای کمک به درک و پذیرش متقابل جوامع مختلف و متفاوت.

زاکربرگ ساعاتی پیش پستی در حساب کاربری رسمی فیسبوکش منتشر کرده که از برنامه های اثرگذار شبکه های اجتماعی در مورد معضلات بین المللی، درک اخبار از جهات مختلف، درگیر شدن مردم با روند جامعه و مشارکت در اجتماع های مفید و متصل کننده حکایت دارد.

هر سال بخش های مختلف دنیا بیش از پیش به یکدیگر متصل می شوند و این رویکردی بسیار مثبت و مفید به شمار می رود. با این حال هنوز جوامعی و بعضاً جنبش هایی وجود دارند که می خواهند ارتباطات دوستانه را از بین ببرند.

برخی از جنبه های گفتمان مارک زاکربرگ بوی سیاست می دهد و حتی به طور غیرمستقیم یا مستقیم به اجرائیات دونالد ترامپ در راستای پولاریزاسیون مذهبی و اجتماعی اشاره دارد. شاید واقعاً علاقه مدیرعامل فیسبوک به سیاست، روزی منجر به کاندیداتوری ریاست جمهوری شود.

شاید به خواندن این خبرها علاقمند باشید:

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی