ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

با هر آنچه که یک کارآفرین قبل از شروع کار باید بداند آشنا شوید

Entrepreneur Insiders network انجمن آنلاینی از متفکران و صاحب نظران است که سوال هایی را مطرح کرده و به آن جواب می دهند. سوالی که در 12 ژانویه ی سال 2017 توسط Allen Shayanfekr (مدیرعامل و یکی ...

Entrepreneur Insiders network انجمن آنلاینی از متفکران و صاحب نظران است که سوال هایی را مطرح کرده و به آن جواب می دهند. سوالی که در 12 ژانویه ی سال 2017 توسط Allen Shayanfekr (مدیرعامل و یکی از موسسان Sharestates.con) مطرح شده این است که «هر کارآفرین به چه چیزهایی باید آگاه باشد تا استارتاپ موفقی داشته باشد؟»

موفقیت یک استارتاپ به عوامل زیادی بستگی دارد. در زیر به مهم ترین های آنها اشاره می شود:

ساعات کاری غیر معین

کارآفرینی در ساعات کار اداری انجام نمی شود. گاهی برای پیشرفت کار لازم است قرار ملاقات های تان را بعد از ظهر یا شب بگذارید و یا بعد از ساعات کاری مقرر به ایمیل یا تلفن مهمی پاسخ دهید. به طور مثال در Sharestates اکثر قرارهای کاری به طور حضوری و به صرف عصرانه و رو در رو برقرار می شوند. اگر فکر می کنید در کارآفرینی کارتان در ساعات مقرر اداری تمام می شود مطمئن باشید با شکست مواجه می شوید.

استخدام افراد مناسب

پیشرفت

اکثر کارآفرینان از تیم خود شاکی هستند. افراد تیم مسئول موثر بودن عملیات هستند از این رو باید به خوبی انتخاب شوند. اگر اعضای تیم تان ناکارآمد باشند بخش به بخش شرکت از کار می افتد.

اهمیت هر تومان پول

یک کارآفرین باید با سرمایه گذاری، پولش را چند برابر کند هرچند سرعت آن کند باشد. Sharestates با یک وام خانوادگی 25000 دلاری شروع شد و از سال 2004 تا به حال بیش از 200 میلیون دلار وام مسکن داده است. زمانی که بودجه ی شرکت تان به حدی رسید که آماده ی سرمایه گذاری باشید با هر بخش از شرکت تماس برقرار کنید تا راه های افزایش درآمد تان را با مدیران بررسی کرده و بهترین راه را انتخاب کنید.

وکیل دانا

موفقیت هر استارتاپ با دیگری فرق دارد و به موسس آن بستگی دارد. اما شاید هر مدیری، از قانون آگاهی نداشته باشد از این رو داشتن یک وکیل دانا و مشورت با او از ضروریات کار است. بخش وکالت و امنیت در شرکت بسیار مهم هستند. Sharestates با استخدام این دو گروه خود را در بازار رقابت از دیگران متمایز کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی