ال جی ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی از G6 منتشر کرد؛ تأیید دوربین دوگانه [تماشا کنید]

ال جی ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی از G6 منتشر کرد؛ تأیید دوربین دوگانه [تماشا کنید]

ال جی سه ویدیوی تبلیغاتی جدید از ال جی جی ۶ را از طریق کانال یوتوب خود منتشر کرده که در نوع خود جالب توجه هستند. تیزرهای مورد اشاره در حالی در داخل کانال کمپانی کره ای قرار گرفته اند که پرچمدار این شرکت فردا در رویدادی اختصاصی معرفی خواهد شد.

در نخستین تیزر تبلیغاتی با ویدیویی از مشکلات کار کردن با موبایل های دارای صفحه نمایش بزرگ در زندگی روزمره رو به رو شده و ال جی از شما می پرسد که «آیا با تلفن های همراه بزرگ راحت هستید؟»

در ویدیوی بعدی با موقعیتی در تضاد با تیزر قبلی مواجه می شوید و در اینجا مشکلاتی به نمایش گذاشته می شود که در صورت کار با دستگاه های و ابزارهای کوچک با آنها رو به رو خواهید شد و در انتهای تبلیغ نیز موبایلی با صفحه نمایش کوچک نشان داده می شود. در همین حین ال جی از شما می پرسد که «آیا با تلفن های همراه کوچک راحت هستید؟»

همانطور که مشاهده می کنید در دو تبلیغ پیشین LG به سایز مناسب صفحه نمایش G6 اشاره می کند که علاوه بر بزرگ بودن دارای حاشیه های کمی نیز است و کار با آن در استفاده روزمره بی دردسر خواهد بود.

اما در نهایت در تیزر سوم که به شکل قابل توجهی کوتاه تر از دو تبلیغ قبلی است، ال جی وجود دو سنسور دوربین در پشت پرچمدار خودش را تأیید می کند. در تبلیغ مذکور تکه چوبی نمایش داده می شود که در طول ویدیو شکل ظاهری آن تغییر کرده و در نهایت نمای پشتی G6 به همراه دو دوربین روی آن نمایان می شود.

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato