ال جی و توسعه یک هدست واقعیت مجازی برای پلتفرم استیم

ال جی و توسعه یک هدست واقعیت مجازی برای پلتفرم استیم

ال جی و توسعه یک هدست واقعیت مجازی برای پلتفرم استیم

در حالی که کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ شهر بارسلون اسپانیا در حین برگزاری است و تقریباً تمام نگاه ها به تکنولوژی های جدید مربوط به صنعت تلفن های هوشمند معطوف شده، بامداد امروز کنفرانس نمایشگاهی توسعه دهندگان بازی های ویدیویی ۲۰۱۷ نیز در شهر سن فرانسیسکو آمریکا آغاز به کار کرد.

در نخستین گام این رویداد که تا جمعه همین هفته ادامه دارد، کمپانی ال جی از نمونه اولیه هدست واقعیت مجازی خود در فرغه Valve پرده برداشت؛ هدستی که برای پلتفرم استیم تدارک دیده شده و تا ساعاتی دیگر رسماً رونمایی می شود.

همانطور که می دانید HTC با ارائه هدست وایو به جامعه گیمرهای استیم، انحصار دنیای واقعیت مجازی پلتفرم والو را در اختیار دارد؛ اما این تفاسیر حاکی از آن است که احتمالاً دوره انحصار تایوانی ها رو به پایان حرکت می کند.

ال جی مدعی است این هدست «برای فراهم کردن بستر نسل آینده واقعیت مجازی و ارائه تجربه ای بی نظیر» طراحی شده و طول هفته را با توسعه دهندگان همراه خواهد بود تا نظرات و بازخوردهای لازم را کسب کند.

از طرفی والو می گوید این هدست مبتنی بر سیستم های کامپیوتری فعالیت کرده و با سیم است. ناگفته نماند که قیمت و تاریخ عرضه این هدست جدید در تاریخی نامعلوم اطلاع رسانی خواهد شد؛ ضمناً چنانچه تصاویری از این محصول به دست بیاید، این پست به روز رسانی می گردد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل