ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل دعوت از افراد برگزیده برای حضور در کنفرانس I/O 2017 را آغاز کرد

کنفرانس اختصاصی توسعه دهندگان گوگل یعنی I/O 2017 در اواخر اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد و علاقه مندان به حضور در این رویداد می بایست همانند چند سال گذشته ثبت نام کرده تا ...

حسام الدین جعفری
نوشته شده توسط حسام الدین جعفری | ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۰

کنفرانس اختصاصی توسعه دهندگان گوگل یعنی I/O 2017 در اواخر اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد و علاقه مندان به حضور در این رویداد می بایست همانند چند سال گذشته ثبت نام کرده تا کمپانی مورد اشاره به صورت تصادفی نام برخی از آنها را انتخاب کند. دلیل این اقدام گوگل نیز مشخص است؛ اگر بلیط کنفرانس به صورت معمول فروخته شود، در چند ثانیه اول تمامی جایگاه ها پر خواهد شد و بسیار از افراد شانس خود را از دست خواهند داد.

گفتنی است از آنجایی که ثبت نام علاقه مندان در روز گذشته به پایان رسید، گوگل هم اکنون در حال اطلاع رسانی و دعوت از افراد برگزیده برای حضور در آمفی تئاتر «شورلاین» (Shorline) است. اما نکته قابل توجه افزایش هزینه حضور در کنفرانس بوده به طوری که شرکت کنندگان عمومی و آکادمیک به ترتیب می بایست مبالغ 1150 و 375 دلار را پرداخت کنند که نسبت به سال گذشته افزایشی 250 و 75 دلاری را تجربه کرده است. ناگفته نماند که اپل نیز برای کنفرانس توسعه دهندگان WWDC مبالغ مشابهی را از علاقه مندان دریافت می کند.

لازم به ذکر است تاکنون فاش کنندگان اغلب درگیر خبرهای مربوط به موبایل های پرچمدار شرکت های فعال حوزه فناوری بوده اند و بنابراین هنوز اطلاعات خاصی در رابطه با گوگل I/O 2017 منتشر نشده اما انتظار می رود مانتین ویویی ها در این مراسم بروزرسانی خود برای دستیار صوتی هوشمندشان را ارائه کنند که در کنفرانس I/O سال گذشته معرفی شده بود. علاوه بر آن به احتمال زیاد اطلاعاتی در رابطه با قابلیت های جدید اندروید O را نیز خواهیم شنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی