همه چیز درباره آیفون 13
کاربران واتس اپ احتمالا به زودی می توانند با صاحبان برندها در ارتباط باشند

کاربران واتس اپ احتمالا به زودی می توانند با صاحبان برندها در ارتباط باشند

تا جایی که سرویس های خدمات مشتریان و شبکه های اجتماعی اجازه می دهند، این روزها کاربران اینترنت می توانند به طرق مختلف با کسب و کارها و صاحبان برندها در ارتباط باشند. شاید مهم ترین راه های ارتباطی تا به امروز پلتفرم هایی مثل فیسبوک و توییتر بودند، اما شایعات می گویند که واتس اپ هم به زودی به جرگه این پلتفرم ها می پیوندد.

بنابر گزارشی که اخیرا منتشر شده، به نظر می رسد که تیم واتس اپ مشغول آزمایش ابزاریست تا صاحبان کسب و کارها بتوانند از طریق آن به طور مستقیم با مشتریان خود مکالمه کنند. در خصوص چگونگی ایجاد این ارتباط هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما نکته مسلم اینجاست که برندها از طریق واتس اپ می توانند با جمع بزرگتری از مردم (نسبت به فیسبوک مسنجر) در ارتباط باشند.

چندی پیش اعلام شد که واتس اپ مشغول طراحی اپلیکیشن مخصوصی برای کسب و کارهاست. با این حال نمی دانیم که آیا قابلیت ارتباط مستقیم مربوط به اپلیکیشن جدید است، یا اینکه واتس اپ آن را به نسخه معمولی اپلیکیشن خود می آورد.

شایعات حاکی از آنند که واتس اپ دسترسی به این قابلیت را برای کسب و کارها پولی خواهد کرد تا از این طریق درآمدزایی هم داشته باشد. در هر صورت تمام این حرف ها فعلا در حد شایعه هستند و برای دسترسی به اطلاعات بیشتر باید منتظر اعلام رسمی فیسبوک و تیم واتس اپ بمانیم.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato