هارمان زیر پرچم کره ای ها؛ بزرگ ترین قرارداد خرید سامسونگ نهایی شد

هارمان زیر پرچم کره ای ها؛ بزرگ ترین قرارداد خرید سامسونگ نهایی شد

هارمان زیر پرچم کره ای ها؛ بزرگ ترین قرارداد خرید سامسونگ نهایی شد

سامسونگ علی رغم رشد فوق العاده، معمولاً ترجیح می دهد استارتاپ های کوچک را خریداری کرده یا فناوری های مورد نیازش را به صورت بومی توسعه دهد. این وضعیت نوامبر سال گذشته به کل تغییر کرد و کره ای ها اعلام کردند می خواهند گروه «صنایع بین المللی هارمان» را به مبلغ ۸ میلیارد دلار خریداری نمایند.

امروز پس از کش و قوس فراوان و نهایتاً موافقت سهامداران هارمان، سامسونگ رسماً اعلام کرد که قرارداد مذکور نهایی شده. «دینش پالیوال» رئیس هارمان در این رابطه اظهار داشت:

سامسونگ با فراهم ساختن مقیاس، پلتفرم و فناوری های مکمل، زمینه را برای تسریع رشد و پیشرفت ما در بازار جهانی صنایع خودرو، محصولات صوتی هوشمند و فناوری های ارتباطی ایجاد خواهد کرد. این دو شرکت بزرگ در کنار یکدیگر، آینده صنعت خودرو رو رقم خواهند زد.

همان طور که می دانید شرکت مادر هارمان برندهای فوق العاده معتبر و خوشنامی از جمله هارمان کاردن، اینفینیتی، جی بی ال، لگزیکن و مارک لوینسن را در اختیار دارد، و به همین دلیل در کنار غول تکنولوژی کره جنوبی، می تواند نقش تعیین کننده ای در صنعت سیستم های صوتی و اینفوتینمنت (اطلاعاتی-سرگرمی) خودرو ایفا نماید.

در زمانی که گوگل با Android Auto و Waymo، یا اپل با CarPlay و پروژه تایتان تلاش دارند تا بخشی از صنعت خودرو را در اختیار بگیرند، سامسونگ رویکرد هوشمندانه تری را اتخاذ کرده و با اتکا به پلتفرم موفق هارمان و بهره گیری از طیف گسترده دیوایس های هوشمند خودش، می تواند حضور پر رنگ تری در بازار محصولات مصرفی داشته باشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل