همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت یک دستگاه تبلت سرفس پرو را در اختیار تیم کوک قرار داد

مایکروسافت یک دستگاه تبلت سرفس پرو را در اختیار تیم کوک قرار داد

تیم کوک در سال ۲۰۱۲ در اظهار نظری جالب راجع به محصولات هیبریدی اظهار داشت «مثلاً می توانیم یک تُستر و یک یخچال را با هم ترکیب کنیم، اما حاصل کار به درد هیچکس نمی خورد.» حال مایکروسافت همین ترکیب تُستر و یخچال را در قالب تبلت زیبای سرفس پیش روی مدیرعامل اپل قرار داده است.

مجمع توسعه دهندگان چین در حال برگزاریست و غول نرم افزاری جهان ۳۰۰ دستگاه سرفس پروی ۴ را برای این مراسم تدارک دیده است؛ طبیعتاً یکی از آنها نیز به تیم کوک می رسد که در این کنفرانس حضور یافته. این تبلت ها برای پرسش و پاسخ الکترونیکی و استفاده از اپلیکیشن های مجموعه آفیس در مقابل حاضرین قرار گرفته.

البته طبق تصاویر منتشر شده از این مراسم، اکثر شرکت کنندگان پس از شروع کنفرانس، تبلت ها را از روی میز جمع کرده و به مکانی نامعلوم (احتمالاً زیر میز) منتقل کردند. هنوز نمی دانیم تیم کوک چه بلایی سر سرفس پرو آورده، اما تصویری از کارت نام مدیرعامل اپل در کنار تبلت مایکروسافت به سرعت به یکی از محبوب ترین تصاویر شبکه های اجتماعی بدل شده.

این نخستین بار نیست که تیم کوک را کنار محصولات مایکروسافت می بینیم. حدود سه سال قبل نیز توییتی از مدیرعامل اپل در مجاورت خط تولید مک پرو دیدیم که کامپیوترهای مک را در حال اجرای ویندوز نشان می داد. به هر حال اگرچه ترکیب لپ تاپ/تبلت برای تیم کوک چندان جذاب نیست، اما می تواند از آن به عنوان پایه نگهدارنده آیپد استفاد کند؛ هر چه باشد، آیپد پرو از نظر مدیرعامل اپل یک کامپیوتر همه کاره است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato