تیزر دیگری از سامسونگ برای معرفی قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 [تماشا کنید]

تیزر دیگری از سامسونگ برای معرفی قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 [تماشا کنید]

در کنار شایعات ریز و درشت مربوط به پرچمدار سامسونگ، خود شرکت کره ای نیز هر از گاهی تیزر تبلیغاتی کوتاهی را منتشر می سازد و به قابلیت های متعدد آن اشاره می کند. برخلاف ویدیوی قبلی، تیزر جدید هنوز روی یوتوب آپلود نشده و فقط از طریق یکی از پورتال های تبلیغاتی کره جنوبی منتشر شده که در ادامه آن را مشاهده می کنید:

این تیزر کوتاه به یکی از ویژگی های برجسته گلکسی اس ۸ یعنی اسکنر عنبیه چشم اشاره می کند، چون فردی را درون هزارتوی سبز رنگ نشان می دهد که وقتی از بالا به آن نگاه می کنیم، شبیه چشم انسان طراحی شده است.

همان طور که می دانید سامسونگ در پرچمدار قبلی اش از خانواده فبلت ها یعنی گلکسی نوت ۷ نیز دو روش احراز هویت بیومتریک حسگر اثر انگشت و اسکنر عنبیه را تعبیه کرده بود و مورد دوم در پنل جلویی و بالای نمایشگر قرار گرفته بود، اما عمر کوتاه این اسمارت فون باعث شد فناوری مورد بحث چندان مورد توجه قرار نگیرد.

در پایان این تیزر نیز نمایه همیشگی این موبایل را می بینیم که عدد ۸ را در میان کادر به نمایش می گذارد. گفتنیست مراسم رونمایی رسمی گلکسی اس ۸ در تاریخ ۲۹ مارس (نهم فروردین) در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato