همه چیز درباره آیفون 13
پیش فروش گلکسی اس 8 سامسونگ از روز معرفی دستگاه آغاز خواهد شد

پیش فروش گلکسی اس 8 سامسونگ از روز معرفی دستگاه آغاز خواهد شد

در حالی که به نظر می رسد دیگر همه چیز را درباره کهکشانی جدید سامسونگ یا گلکسی اس ۸ می دانیم، هر از چندگاهی گزارش های تازه ای منتشر می شوند که برخی از دانسته ها را دستخوش تغییر می کنند. سامسونگ در حال حاضر، رونمایی از پرچمدار تازه اش را طی مراسمی در روز ۲۹ مارس (۹ فروردین ماه) تایید کرده اما هیچ اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه گلکسی اس ۸ در دسترس نیست.

اگرچه بنابر شایعات قبلی، پیش فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از روز ۷ آوریل (۱۸ فروردین ماه) آغاز خواهد شد، در گزارشی تازه، تاریخ آغاز پیش فروش همان روز رونمایی از دو دستگاه اعلام شده است.

وب سایت هلندی AndroidWorld ضمن انتشار این گزارش اعلام کرده که اطلاعاتش را از منابع موثقی به دست آورده است. البته ناگفته نماند که این تاریخ پیش فروش، ظاهراً تنها به هلند و بلژیک تعلق دارد، اما می توان حدس زد که برای سایر کشورهای اروپایی نیز صدق می کند.

اما تنها سوالی که باقی می ماند، تاریخ تحویل نسخه های پیش فروش شده گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس است. تا به این لحظه می دانیم که خانواده اس ۸ احتمالاً در تاریخی بین اوایل الی اواسط آوریل به بازار خواهد آمد؛ البته این مسئله هم به صورت رسمی از سوی سامسونگ به تایید نرسیده است.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato