گوگل موفق به فروش 2.1 میلیون موبایل پیکسل در سراسر جهان شده است

گوگل موفق به فروش 2.1 میلیون موبایل پیکسل در سراسر جهان شده است

بنابر گزارشی تازه، گوگل توانسته از زمان عرضه اسمارت فون های پیکسل و پیکسل اکس ال طی سال گذشته میلادی، به فروش ۲.۱ میلیون واحدی دست یابد. این خبر در حالی منتشر شده که گوگل پیشتر به خاطر محبوبیت بالای دو دستگاه، با کمبود موجودی مواجه گشته بود.

اگرچه فروش ۲.۱ میلیون واحدی در قیاس با سایر تولیدکنندگان موبایل مانند سامسونگ و اپل بسیار ناچیز به نظر می رسد، این آمار قطعاً از دیوایس های نکسوس که در گذشته به بازار می آمدند بیشتر است. علاوه بر این، گوگل پیکسل تنها در نقاط مشخصی از جهان به فروش می رسند اما اپل و سامسونگ محصولات خود را تقریباً به تمام کشورهای کره خاکی می فرستند.

با این همه، سال گذشته میلادی تحلیلگران پیش بینی کردند که گوگل می تواند تا پایان ۲۰۱۶، سه میلیون واحد از دستگاه های پیکسل را به فروش رساند که بدیهی است اشتباه از آب در آمد. علاوه بر این، تخمین زده شده بود که گوگل تا پایان ۲۰۱۷، شش میلیون از این دیوایس ها را روانه بازار می کند.

پیکسل و پیکسل اکس ال که توسط کمپانی تایوانی HTC تولید شده اند، به زعم بسیاری بهترین موبایل های هوشمند سال ۲۰۱۶ بوده و از هر نظر بر رقبای خود برتری دارند. علاوه بر این، دو دستگاه گوگل توانسته اند لقب بهترین دوربین در موبایل های هوشمند را از آن خود کنند؛ هرچند که با تولید موبایل های بیشتر از سوی تولیدکنندگان مختلف، این موضوع می تواند دچار تغییر شود.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato