آیا موبایل افسانه ای RAZR در قالب ماژولی برای خانواده Moto Z باز می گردد؟

آیا موبایل افسانه ای RAZR در قالب ماژولی برای خانواده Moto Z باز می گردد؟

احتمالاً سال ها پیش را به یاد دارید که موبایل های تاشو کماکان محبوبیت فزاینده ای داشتند و موبایل RAZR موتورولا، سرآمد آنان بود. سال گذشته، موتورولا به انتشار تیزری در وب سایت یوتوب پرداخت که روزهای شکوه و جلال RAZR را یادآوری می کرد. بسیاری از بینندگان ویدیو، ثانیه به ثانیه اش را تجزیه و تحلیل کردند تا بلکه نشانه ای از بازگشت RAZR را در آن بیابند.

حالا براساس تصویر تازه ای که از سوی شعبه مالزی موتورولا انتشار یافته، RAZR قرار است مجدداً بازگردد؛ اما این بار در قالب ماژولی برای موبایل های خانواده Moto Z. تصویر مورد اشاره توضیح دقیقی درباره این ماژول ارائه نمی دهد و دقیقاً نمی دانیم که RAZR چطور ممکن است در قالب یک ماژول ظاهر شود.

موتورولا ضمن انتشار این تصویر از مخاطبان خواسته که تا رونمایی رسمی منتظر باقی بمانند. با توجه به فروش بی نظیر RAZR در ایالات متحده برای چهار سال متوالی و فروش ۱۵۰ میلیون واحدی آن در سراسر جهان، می توان حدس زد که مشتریان با آغوش باز به سراغ ماژول RAZR خواهند رفت.

اگرچه این خبر در نوع خود بسیار جالب و هیجان انگیز به نظر می رسد، اما با نگاهی به تقویم متوجه می شویم که موتورولا ممکن است با یک دروغ آوریل، مشغول سر به سر گذاشتن مشتریانش باشد. با این همه، امیدواریم که ماجرا گسترده تر از یک دروغ آوریل زودهنگام باشد و موتورولا و لنوو واقعاً از این Moto Mod جدید رونمایی به عمل آورند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato