تحلیلگران وال استریت هم تأخیر در عرضه «آیفون ادیشن» را پیش بینی می کنند

تحلیلگران وال استریت هم تأخیر در عرضه «آیفون ادیشن» را پیش بینی می کنند

روز پنجشنبه منابع چینی و برخی کارشناسان، خبر از عرضه با تأخیر آیفون ۸ موسوم به «آیفون ادیشن» دادند. امروز نیز تحلیلگران وال استریت به پیش بینی بازار موبایل در سال جاری میلادی پرداخته و در میان آنها، «برایان وایت» از مؤسسه معتبر «درکسل همیلتون» (Drexel Hamilton) معتقد است نسخه ویژه دهمین سالگرد معرفی موبایل پرطرفدار اپل طبق برنامه همیشگی در ماه سپتامبر عرضه نخواهد شد.

اپل در توسعه فناوری حسگر سه بعدی تشخیص چهره مشکل دارد

«وایت» می گوید توسعه و تولید انبوه فناوری حسگر سه بعدی که قابلیت احراز هویت از طریق تشخیص چهره را برای دوربین جلویی آیفون ادیشن فراهم می سازد، اپل را با مشکل مواجه کرده است. او اضافه می کند که نمایشگر مجهز به پنل OLED فقط در مدل برتر سال ۲۰۱۷ به کار می رود و دو مدل دیگر یعنی آیفون ۷s و ۷s پلاس از پنل های LCD بهره می گیرند.

همان طور که می دانید، به تازگی اپل و سامسونگ دیسپلی قراردادی را برای تأمین ۷۰ الی ۹۵ میلیون قطعه پنل OLED منعقد ساخته اند که طی سال جاری میلادی به کمپانی آمریکایی تحویل خواهد شد. با این حال اهالی کوپرتینو قصد دارند به تدریج و از سال ۲۰۱۸ به بعد، تمام محصولات خود را به صفحات نمایش OLED مجهز نمایند.

«آیفون ادیشن» به تعطیلات پایان سال ۲۰۱۷ خواهد رسید

«وایت» در مورد زمان بندی عرضه موبایل های ۲۰۱۷ اپل ظهار داشت پیش فروش و عرضه مدل های ۷s و ۷s پلاس مانند سال های قبل از ماه سپتامبر آغاز می شود، اما این دو مدل فاقد ویژگی های برتر «آیفون ادیشن» هستند. با این حال، عرضه آیفون ویژه سال جاری میلادی که مدل پایه آن احتمالاً قیمتی زیر هزار دلار دارد، به تعطیلات پایان سال خواهد رسید، زمانی که اپل بیشترین فروش سالیانه خود را تجربه می کند. سال گذشته شرکت مورد بحث رکوردی را بر جای گذاشت و ۷۸.۳ میلیون آیفون را طی سه ماهه پایانی به فروش رساند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato