احتمال حضور قابلیت تغییر شماره و اشتراک گذاری آنی موقعیت مکانی در واتس اپ

احتمال حضور قابلیت تغییر شماره و اشتراک گذاری آنی موقعیت مکانی در واتس اپ

هر روز شاهد عرضه اپلیکیشن های جدیدی از حوزه پیامرسان ها هستیم که هرکدام سعی دارند به گونه ای کاربران را به سوی خود جذب کنند اما در این بین سرویس هایی نظیر واتس اپ هم هستند که با افزودن قابلیت های تازه به نرم افزارهای خود در تلاش هستند تا کاربران فعلی خود را حفظ کنند. در همین رابطه اخیراً شایعات حاکی از احتمال اضافه شدن دو قابلیت تغییر شماره و اشتراک گذاری آنی موقعیت مکانی به واتس اپ هستند.

بر اساس گزارشی که حساب کاربری قابل اطمینان «WABetainfo@» در توییتر منتشر کرده، قابلیت جدید تغییر شماره هم اکنون در نسخه آزمایشی ۲.۱۷.۱۳۰ واتس اپ حضور دارد که برای موبایل های مبتنی بر ویندوز عرضه شده است. ویژگی مورد اشاره به کاربر امکان تغییر شماره بدون از دست رفتن گفتگوهای پیشین و یا داده های موجود در گروه ها را می دهد.

واتس اپ با افزودن ویژگی های جدید در تلاش است تا مخاطبان خود را حفظ کند
همچنین لازم است اشاره شود که این قابلیت امکان ارسال اعلانیه به مخاطبانتان و آگاه نمودن آنها در مورد تغییر صورت گرفته در شماره شما را می دهد. طبق گزارش مذکور، این ویژگی به صورت پیش فرض غیر فعال بوده و کاربران می توانند از طریق منوی تنظیمات آن را فعال کنند.

گفتنی است «WABetainfo@» همچنین مدعی شده که اشتراک گذاری آنی موقعیت مکانی در نسخه بتای ۲.۱۷.۱۵۰ اندروید حضور دارد اما به طور پیش فرض غیر فعال است. هنوز اطلاعات زیادی در مورد این ویژگی وجود ندارد اما انتظار می رود که شبیه به قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی آنی Google Maps باشد که چندی پیش ارائه شد.

حال می بایست منتظر ماند و دید که آیا موارد بیان شده به نسخه نهایی واتس اپ راه خواهند یافت یا خیر.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato