موسسه KGI: تولید انبوه آیفون 8 با تاخیر دوماهه همراه خواهد بود

موسسه KGI: تولید انبوه آیفون 8 با تاخیر دوماهه همراه خواهد بود

صبح امروز مینگ چی کو تحلیلگر ارشد شرکت KGI گزارشی را ارائه کرد و در آن مدعی شد که تولید آیفون اولد احتمالا به جای بازه زمانی اوت تا سپتامبر در بازه اکتبر تا نوامبر اتفاق می افتد.

استدلال این تحلیلگر هم آن است که آیفون بعدی، به برخی از پیشرفته ترین قطعات مجهز گردیده که اپل آنها را به تامین کنندگان مشخصی سفارش داده است. این تحلیلگر البته همچنان بر این باور است که مدل های مختلف ۷ اس در همان چهارچوب زمانی نرمال خود منتشر خواهند شد.

در گزارش موسسه KGI خاطر نشان شده که تاخیر یک یا دوماهه پیش بینی شده برای افزایش تولید آیفون ۸ قطعا تغییرات ناخوشایندی را متوجه فروش سال ۲۰۱۷ اپل خواهد کرد چراکه کاربران در بازه زمانی مورد انتظار خود این موبایل را دریافت نخواهند کرد.

این تاخیر همچنین می تواند بدان معنا باشد که اپل برای مدت زمان طولانی تر شاهد رقابتی جدی از ناحیه تولیدکنندگان محصولات اندرویدی خواهد بود چراکه در این برهه فطعا محصولات بدون حاشیه شرکت های رقیب وارد بازار خواهند شد.

KGI پیش بینی کرده که کمبود شدید در زنجیره تامین آیفون اولد اندکی بعد از عرضه آن، از حجم فروش اپل به میزان قابل توجهی کم خواهد کرد.

گفتنی است که این موسسه تحقیقاتی دیدگاهی به مراتب بدبینانه تر از همیشه در رابطه با مدل های مختلف آیفون ۷ اس دارد و معتقد است که اسمارت فون های تمام صفحه سامسونگ، هوآوی و شیائومی از جذابیت آیفون های جدید در نظر کاربران خواهند کاست.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato