نینتندو کنسول جدیدی به نام New 2DS XL معرفی کرد

نینتندو کنسول جدیدی به نام New 2DS XL معرفی کرد

کار نینتندو با خانواده ۳DS هنوز تمام نشده و گویا قرار است تا یکی دو سال دیگر شاهد پشتیبانی نرم افزاری ژاپنی ها از این کنسول دستی و پر طرفدار باشیم. به عنوان جدیدترین عضو خانواده ۳DS، امروز نینتندو کنسول جدیدی معرفی کرد: New 2DS XL.

تفاوت New 2DS XL با ۳DS های معمولی در نمایش تصاویر سه بعدی است. ۳DS قادر است تا بدون نیاز به عینک، تصاویر سه بعدی را نمایش دهد و کاربر به راحتی عمق تصویر را تشخیص دهد اما ۲DS این قابلیت را حذف کرده و نمایشگر همانند نمایشگرهای مرسوم و معمولی است.

New 2DS XL قرار است در تاریخ ۶ مرداد ماه سال جاری و با قیمت ۱۵۰ دلار عرضه شود.

علاوه بر این، سنسور مخصوص برای NFC، استیک مخصوص C، قدرت پردازشی مجزا و قابلیت تا شدن، از ویژگی هایی هستند که ۲DS قبلی از آن ها بی بهره بود و New 2DS XL را بسیار شبیه به New 3DS XL می کند.

حتی اندازه نمایشگر هم دقیقا هم اندازه نمایشگر ۳DS XL است که به اندازه کافی برای بازی های یک کنسول دستی، بزرگ و مناسب است. با این حال، بدنه این دستگاه کمی از مدل ۳DS XL کوچکتر به نظر می رسد و احتمالا خوش دست تر هم باشد.

New 2DS XL قرار است در تاریخ ۶ مرداد ماه سال جاری و با قیمت ۱۵۰ دلار عرضه شود. New 3DS XL با قیمت ۲۰۰ دلار و ۲DS معمولی با قیمت ۸۰ دلار به فروش می رسد. بنابراین پیشنهادی بین این دو می تواند برای بسیاری وسوسه کننده باشد.

نینتندو طی سال مالی گذشته موفق شد ۷ میلیون دستگاه ۳DS به فروش برساند و می خواهد ۶ میلیون دیگر نیز امسال بفروشد. گویا با آمدن نینتندو سوییچ، کار برای ۳DS تمام نشده.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato