آلفابت پرده از راز کمپانی مخفی سرگی برین برداشت

آلفابت پرده از راز کمپانی مخفی سرگی برین برداشت

کمپانی سری و مخفی «سرگی برین» احتمالاً «LTA Research & Exploration» نام دارد و تا به حال مبلغی بالغ بر یکصد هزار دلار را به آلفابت پرداخت کرده است. این خبرها برگرفته از شواهدی است که در بیانیه سالانه آلفابت برای سهامداران در روز گذشته منتشر شده است.

بر همین اساس به نظر می رسد شرکت مادر گوگل بخشی از فرودگاهش را به یک کمپانی تازه تأسیس تحت مدیریت سرگی برین اختصاص داده است.

از ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ (آذر ماه سال ۹۴) قرارداد همکاری را با شرکت «LTA Research & Exploration LLC» امضا کرده ایم که به موجب آن بخشی از آشیانه «اِیرفیلد» را به آنها اجاره داده و از آغاز سال ۲۰۱۶ (معادل با دی ۹۴) تا تاریخ نوزدهم آوریل سال ۲۰۱۷ (سی ام فروردین سال جاری)، مبلغی در حدود ۱۳۱ هزار دلار را از آنها دریافت کرده ایم.

کمپانی LTA Research & Exploration تحت مدیریت سرگی برین و احتمالاً در صدد توسعه بالون های هوایی است

گفتنی است طبق گزارشی که پیشتر بلومبرگ منتشر کرده بود، «برین» در حال کار روی پروژه بالون در منطقه «موفت فیلد» است. همچنین لازم به اشاره است که LTA در واقع مخفف عبارت «Lighter Than Air» به معنای «سبک تر از هواست» و به یک بالون پر شده از گاز اشاره دارد که به جاری پرواز کردن، در هوا غوطه ور می شود.

لازم به ذکر است پیش از این بلومبرگ «آلن وستون» را به عنوان مدیر عامل کمپانی مذکور قلمداد می کرد زیرا این شخص در حساب کاربری لینکداین خود عنوان شغلی اش را «مدیر عامل شرکت ltare» معرفی کرده بود. بد نیست اشاره شود که «ltare» احتمالاً مخفف عبارت «LTA Research and Exploration» است که خبرهای جدید حاکی از مدیریت سرگی برین بر آن است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato